Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék szegény családna...

Hogyan tudnék szegény családnak/oknak ruhát cipőt eljuttatni?

Figyelt kérdés
2010. nov. 8. 15:47
 1/5 anonim ***** válasza:

mikulásgyárba vidd el. ha nem pesti vagy,postára elviszed dobozban,ráírod h mikuláságyár és ingyen elpostázzák


[link]

2010. nov. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

hacsal nem rózsadombon laksz,akkor nézz szét a környezetedben,biztos akad

ha mégse,akkor menj be a legközelebbi családsegitőbe,és kérd h mutassanak neked egyet,igy személyesen viheted el,és biztos lehetsz benne hogy jó helyre kerül


vagy vidd be a máltaiakhoz/baptistákhoz,mindig gyűjtenek valahol

2010. nov. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Vöröskereszt


Nekem édesanyám halála után a ruháiért házhoz jöttek és mindent elvittek, ami nem kellett.


Annyi volt a kérésük, hogy zsákoljam be.

2010. nov. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem az a legegyszerűbb, ha a családsegítőhöz viszed be a ruhákat, ők tudják igazán, hogy ki szorul rá a legjobban.
2010. nov. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nővéremnek van 3fia!Egyedül neveli őket!17,14,13 évesek!ha gondolod írj nekem!Köszönöm.
2011. márc. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!