Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kéne vásárolni a családnak?

Mit kéne vásárolni a családnak?

Figyelt kérdés
Még messze van a karácsony de tudom hogy ha most semmi ötletem nincs akkor akkor se lesz. Tudom hogy én ismerem a családom de pont ez az hogy nem töltök velük semmi időt így nem tudom mit kéne venni nekik. Annyit tudok hogy nagyanyám meg tesóm keresztanyja kap egy teás készletet. Nagyanyámat utálom tesóm keresztanyja meg úgy se szokott semmit adni. Na de még hátra van 10 ember.
2011. okt. 11. 18:22
 1/3 anonim ***** válasza:
:D Én ezért kerülöm el a családot karácsonykor. Úgyis csak veszekedés van, meg nem jó amit nagy nehezen kínlódva megveszek. A pénz is elmegy és még jól sem érzem magam... Karácsony előtt meglátogatok mindenkit, és utána legközelebb januárban, addigra ők is elfelejtik hogy mit akartak adni!:D
2011. okt. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem vagytok együtt a családdal? Kín,hogy venni kell valamit? Hogy meg kell ajándékozni a családtagokat? Atya ég! Ez szomorú.

Egyébként: én tavaly apának birkabundát vettem a kocsi ülésére,anya kapott rólam meg a tesóimról bekeretezett (kb 30X20as keret) képet, az egyik hugom ruhát kapott (bő nyakú pulcsit), a másik is valami ruhát (olyat kell venni ilyenkor,amit tudod,hogy jól állna neki,de ő magának nem veszi meg), a párom meg könyvet kapott (lovasat),meg egy övet (szintén lovasat.)

2011. okt. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

OFF: Nekem igazából a párom jelenti a családot. A szüleim, nagyszüleim rokonaim csak veszekedni járnak össze, de az utóbbi időkben már ők se erőltetik ezt.

A páromnak természetesen nem kín ajándékot venni, mert ő örül, nem úgy mint mások akik látványosan húzgálják a szájukat, és megjegyzéseket tesznek. :S sajnos ilyen család is van.

De mi nem ezt a példát követjük, bár még nincs gyerekünk, de pontosan tudjuk milyen mikor a karácsony csak szenvedés, nem öröm.

2011. okt. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!