Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Bunkóság lenne visszakérni a...

Bunkóság lenne visszakérni a ruhákat amit odaadtunk egy rászoruló családnak, de ők azzal tüzelnek?

Figyelt kérdés
Gyerekeim kinőtt ,kiválogatott ruháit odaadtuk egy kisgyermekes családnak.Minden ruhadarab hordható lett volna,volt benne olyan amit a lányom úgy nőtt ki,hogy a szekrényből ki sem vette.Négy zsák ruha volt,amit először a családsegítőnek akartunk adni,de aztán úgy döntöttünk,hogy odaadjuk egy ismerősnek akinek úgy véltük szüksége van rá,hagy válogassák ki.Megbeszéltük,hogy ami nem kell ők viszik le a családsegítőhöz.Erre reggel felhívják a férjem,hogy menjen már segíteni kinyitni a kályhaajtót,mert beszorult mikor égették a mi általunk kapott ruhákat.A szívinfarktus kerülget.Szerintetek bunkóság lenne visszakérni,ha még maradt belőle valami?
2011. okt. 26. 22:22
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
97%
Nem bunkóság, nem tüzelőnek adtad oda nekik.
2011. okt. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
82%
Nem lehet, hogy a tüzelő is elfogyott? Bár szerintem ruhákkal nem lehet túl sok tüzet csinálni...
2011. okt. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
95%
Nem!Az a gyökérség amit Ők csináltak!
2011. okt. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim válasza:
94%
Hát ilyen szempont mellett nem lenne bunkóság szerintem. Inkább az a bunkóság amit csinálnak a rászorulókkal szemben!
2011. okt. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem egyáltalán nem. Ha másoknak adtátok volna, ők hordhatták volna, ezek meg csak úgy eltüzelik. Miért nem mondták, hogy bocsi nekünk inkább tüzifa kéne...
2011. okt. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
94%
Kérd vissza ilyen esetben sztem jogos.
2011. okt. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
92%

Az ilyen emberek nem érdemlik meg a segitséget!

Nem bunkósàg kérd vissza, mondd nekik, hogy talàltàl valakiket,akiknek szükségük van rà valóban.

2011. okt. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
6%

Szerintem bunkóság lenne.

Odaadtad, kész. Nem írattál alá velük szerződést, hogy mire fogják használni.

Rászorulók, te írtad. Gondolom, nem csak ruhában van hiány.

2011. okt. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
93%
Nem bunkóság.
2011. okt. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
21%
hagyd rájuk, tanultál belőle.
2011. okt. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!