Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kapcsolatok, ahol 20-30 év a...

Kapcsolatok, ahol 20-30 év a korkülönbség? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Mi a véleményetek az ilyen kapcsolatokról, szerintetek működhet? Az én esetemben a férfi az idősebb. Ti, ha szülők, barátok, családtagok lennétek, akkor hogyan viszonyulnátok hozzá?

Kíváncsi vagyok, köszi a válaszokat! :)


2010. nov. 8. 16:45
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
hát elég furán néznék rád, dehát ha ti nagyon szeretitek egymást akkor elfogadnám :)
2010. nov. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
65%
Anya/apa komplexus. Ha szülő lennék és a gyerekm elmúlt volna 18 ,nem hőzöngenék,úgyis rájönne magától. De nem is biztatnám, hogy 20 évesen 50 éevs férfit akarjon,az biztos.
2010. nov. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
70%
A szeretet nem korfüggő,viszont ahol már inkább apuka és lányának néznek na ott komplexus van sajnos,lány apakomlexusos,pasi meg pedofil gyanús...
2010. nov. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:

Én úgy vagyok vele, hogy saját hibájából tanul az ember.

A szüleim nem tudnak arról, hogy mit érzek, nem beszéltem még velük erről és nem is tudom, hogy elmondjam-e nekik.

Teljesen tanácstalan vagyok.

Ezerszer belegondoltam már abba, hogy ez nem működhet, nincs jövője.. stb. De egyszerűen szerelmes vagyok, nem tudok mit kezdeni ezzel az érzéssel és tudom, hogy örök életemben bánnám, ha nem próbálnánk meg. Ő már célozgatott rá, azt mondta, ha picivel fiatalabb lenne, akkor talán, de így nem... :Ss Én viszont szeretném.

2010. nov. 8. 16:59
 5/30 A kérdező kommentje:

Valaki leírná nekem, hogy mi az az apakomplexus?

Nekem nagyon jó a viszonyom az apukámmal, talán még jobb is, mint anyával. Szerető, boldog családban nevelkedtem fel. Mi lehet akkor a baj velem? :Ss

2010. nov. 8. 17:00
 6/30 anonim ***** válasza:
54%

A társadban is az apádat keresed, és olyan érzést keresel a társ mellett, mint amit az édesapád mellett érzel. AZt a fajta gyermeki biztonságot...

Számomra ezt jelenti az apakomplexus.

Sztem nem egészséges ekkora korkülönbség. 30 évesen te még csinos fiatal nő vagy/leszel, ő meg már egy vénség. Nagyon gáz.

2010. nov. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
2010. nov. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
20 30 év korkülömbség azért gáz,mert mig te fiatalon élnél,ő már családban gondolkodik...Ő otthon ülne te mennél...Ez nem müködik hosszú távon,vagyis érdekből müködhet,csak akkor fiatal szerető is van...
2010. nov. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
83%

16:56!


A párom 21 évvel idősebb nálam és nem pedofil.

Annyira nem értem amikor általánosítanak...


Kedves kérdező! Megadnád legalább az életkorotokat hogy érdemben tartalmasabb válaszokat kaphass?

Egyébként tedd azt, amit a szíved diktál, persze ésszerű keretek között. Gondolok itt arra, hogy ha egyikőtök pl nem független, az azért gátat szab az érzelmi felindulásoknak.

De tedd azt, amit szeretnél! Legyél boldog. Az élet elég rövid, szerintem igenis ki kell próbálni ezeket a dolgokat. Egy hasonló korúval sincs rá semmi garancia, hogy egy életen át tartó boldog párkapcsolat lesz.

2010. nov. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
hány éves vagy és hány éves ő?
2010. nov. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!