Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kérnétek pénzt anyukáto...

Hogyan kérnétek pénzt anyukátoktól?

Figyelt kérdés
A szerelmemnek vasárnap lesz a születésnapja. Pár hete összevesztünk, és azt hazudtam neki, hogy vettem 1 bizonyos könyvet a születésnapjára. Most úgy van, hogy pénteken találkozunk, de nincs meg a könyv! A tesóm is, én is 1ooo könyvesboltot bejártunk, és sehol nincs meg az a könyv. Netről kell megrendelnem, de nem tudom, hogy kérjek rá anyukámtól 3000 ft-ot. [utálok tőle pénzt kérni, nem vagyok költekezős] A barátommal azóta kibékültünk, találkoztunk is múlt kedden, és nem tudom, most mit csináljak. Tanácsok?
2010. nov. 8. 18:24
 1/5 anonim ***** válasza:
rendeld meg a könyvet és kérj anyudtól mert a barátodnak szülinapja van és ha karod azt is mondhatod h visszaadod neki.
2010. nov. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem valld be hogy csak az indulat hevében mondtad...vagy nézz körül a a vaterán vagy teszveszen....
2010. nov. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

És ha letöltenéd netről, majd kinyomtattatnád? Lehet hogy olcsóbb, és akkor valamivel könnyebb a dolgod.

Amúgy meg szerelemből valószínűleg több is lesz életed során, anyukádból viszont csak 1 van. Ezért vele legyél maximálisan őszinte. Mondjuk a szerelmeddel se árt ha az vagy. XD

2010. nov. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kérj kölcsön akkor barátnődtől, nem tudom mit kell ezen a 3 ezer ft-on problémázni. Kölcsön kéred, aztán majd visszaadod.
2010. nov. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mondd meg anyukádnak, hogy mire kell a pénz (könyvet veszel vkinek a szülinapjára)-és azt is hozzáteheted, hogy majd megadod neki később. Vagy igen, baráttól is kérhetsz kölcsön egy időre.
2010. nov. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!