Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a fiatoknak ilyen barátnője...

Ha a fiatoknak ilyen barátnője lenne, hogyan viszonyulnátok a lányhoz?

Figyelt kérdés
Okos, művelt lány, korához képest érettebb gondolkodással, tud főzni, képes bármilyen témában lefuttatni egy gondolatmenetet, nagyszájú, ám megértő, és kedves.
2010. nov. 9. 10:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
89%

Ez kérdés? S*ggemet verném a földhöz örömömben.


Jó, mondjuk én az apa vagyok, egy anyósjelölt lehet, hogy egészen máshogy méregeti a "betolakodót".

2010. nov. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
89%
Örülnék. És úgy viselkednék, hogy ne üldözzem el.
2010. nov. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
84%
Tulajdonságai alapján örülnék neki. De nem hiszem, hogy lenne olyan ember a földön akinek semmi rossz tulajdonsága nincs.
2010. nov. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Hát mondjuk legyen az a rossz tulajdonság, hogy állandóan a saját feje után megy, és néha átgázol embereken, hogy elérje a céljait. Bár szerintem ez még megbocsátható rossz tulajdonság. :)
2010. nov. 9. 11:05
 5/17 anonim ***** válasza:
54%

"átgázol embereken, hogy elérje a céljait"


Lehet akármilyen szép és művelt, és tudhat akármilyen jól főzni, ha közben épp az nincs meg benne, amitől jó ember valaki.

2010. nov. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
53%
...én lecserélném vele az asszonyt.......
2010. nov. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
61%

néha átgázol embereken, hogy elérje a céljait. Bár szerintem ez még megbocsátható rossz tulajdonság. :)


Nekem ez épp elég rossz tulajdonság ahhoz, hogy leírjak valakit mint embert.

2010. nov. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
80%

Pont a legrosszabb tulajdonsága a megbocsátható? Vagyis hogy tapló :D


Mi neked a megbocsáthatatlan? :) el sem tudom képzelni... Nekem a megbocsátható, hogy esetleg túl sokat beszél, néha ügyetlenkedik, stb :)


Na de hogy átgázol az embereken XD Olyan lánnyal nem élnék együtt, az biztos :)

2010. nov. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha egyszer anyós leszek, nem az itt felsorolttulajdonságok miatt fogom szeretni vagy nem szeretni a menyem, nálam inkább a szimpátia a lényeg. Ha kialakul egy kölcsönös szimpátia bizalom akkor minden rendben.
2010. nov. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát ilyen az én kis "leendő menyem" is. Egy kivétel, nem egy cserfes típus, na pont a nagyszájúságát hiányolom, persze annak is van határa. De ez nem is érdekes, mert olyan aranyosan tud mosolyogni, ha teljesen más véleményen vagyunk. Nagyon szeretjük. Szóval legyél megelégedve vele, ha szókimondó is, legalább nem a hátad mögött fog partizánkodni!
2010. nov. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!