Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apakomplexus ellen mit lehet...

Apakomplexus ellen mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
2010. nov. 9. 18:46
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
93%
Menj orvoshoz.
2010. nov. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Ez engem is érdekel,mert sokkal jobban vonzódóm sokkal idősebb férfiakhoz !
2010. nov. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
84%
Miért akartok ellene tenni, ha ez nektek így jó?
2010. nov. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt, idovel magatol elmult. Nem hiszem, hogy ezert orvoshoz kellene menni, teljesen normalis, hogy ha valakinek nincs ott az apja, vagy nem jo kapcsolatuk, vagyik egy rendes apara, vagy valakire, akivel potolhatja.
2010. nov. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Azért mert a környezete furcsállja..


Még jó h nem vagy nagyapa komplexusos:))

2010. nov. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

18.52

Talán mert a komplexusuk miatt nem lesz olyan a kapcsolatuk mint 1normál páré?

2010. nov. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Biztos, hogy apakomplexus? Mert én is szeretem az idősebb férfiakat (nem 70-80 évesekre kell gondolni), de nem hiszem, hogy mindig ez lenne a háttérben.

Pl. sokkal érettebbek, mint amilyen a korosztályom most is, meg anno is, szellemileg, meg testileg. (16 évesen kezdtem komoly kapcsolatot egy 22 éves fiúval, azóta is együtt vagyunk. A testi dolgot úgy értem, hogy nem szeretem a nyiszlett kamasz teste, már bocsánat, ha valakit ezzel sértek, nem az a szándékom!)

21/L

2010. nov. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Mert hosszú távon nem jó. Az idősebb férfiak, akikhez vonzódom - most már tudom is miért - nem fognak velem annyira törődni, ahogy az nekem megfelelne, így csak távolról ácsingózhatok utánuk, ami viszont megakadályozza hogy a velem egykorúakkal ismerkedjek, új kapcsolatot alakítsak ki. Ez pedig a közérzetemen, és a hangulatomon is sokat ront.
2010. nov. 9. 18:57
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Na azert ne keverjuk ossze az apakomplexust a gerontofiliaval!
2010. nov. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
85%
18.55! Miért nem lehet olyan a kapcsolatuk, mint egy normál páré? Szerintem lehet. Ezt ők érzik, hogy jól érzik-e magukat egymással. Miért kell mindig a környezetnek megfelelni? Mivel jobb ha egykorúak?
2010. nov. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!