Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék az ellen, hogy...

Mit tehetnék az ellen, hogy ne zavarja a komolysága?

Figyelt kérdés
A vőlegényemet egyre jobban zavarja, hogy egyre komolyabban viselkedik. Azt mondja, ha kimegyünk a barátaimmal deszkázni ő 60 évesnek érzi magát mellettünk. Mit tehetnék, hogy jobban érezze magát? Hogy egy kicsit gyerekesebb legyen és könnyebben vegye az egyszerű dolgokat?
2011. okt. 9. 10:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ezzel inkább arra céloz, hogy ti vagytok túl gyerekesek. Nem tudom, hogy szoktatok viselkedni, ha így összejöttök a barátiddal, de én nagyon sok olyan fiatal baráti társaságot (tizen-huszonéveseket) látok magam körül, akik úgy viselkednek az utcán, mint egy csapat idióta, ordítoznak, hangosan vihognak, trágár szavakat használnak stb. Mondom, nem tudom, nálatok ez van-e, én azt írtam le, amit én a környezetemben tapasztaltam.
2011. okt. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ő azt mondta nekem, hogy az ő viselkedése zavarja nem a miénk, de lehet benne valami amit mondasz.

A mi viselkedésünk is idióta, de nem káromkodunk agyba főbe, meg nem ordítozunk csak egyfolytában nevetünk (azt se hangosan).

Viszont ha olyan helyen vagyunk ahol nincs nagy tömeg vagy nincs senki és nem zavarunk senkit akkor tényleg szoktunk hülyébben is viselkedni.

2011. okt. 9. 10:25
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem is a ti viselkedésetek zavarja, csak enm akarja ezt így a képedbe mondani, ezért mondja, hogy ő érzi öregnek magát ebben a társaságban, tehát nem neki való, nem érzi jól magát benne. Amúgyis, ha már a vőlegényed, gondolhatod, hogy komolyabb dolgokra vágyik, mint egy csapat kölyökkel deszkázni meg nevetgélni az utcán.

Szerintem.

2011. okt. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Miért mennyi idős vagy te és mennyi idős a párod hogy így be van komolyodva?
2011. okt. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Igazán sajnálom, hogy ilyen gyerekes vagyok. A kapcsolatunk elején elmondtam neki, hogy én ilyen vagyok és nem nagyon fogok megváltozni, még hatvan évesen sem. Sőt még beszélgetésein elején ugyanúgy hülyült mint én és nagyon jól megvoltunk.

Én 18 vagyok ő 22.

2011. okt. 9. 10:52
 6/6 anonim ***** válasza:
60 évesen is kint deszkáztok a téren?:D neviccelj:D Szerintem néha járjatok el az ő társaságába is, egy idő után te is komolyodni fogsz.
2011. okt. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!