Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék a túl sok negatív...

Mit tehetnék a túl sok negatív gondolat ellen?

Figyelt kérdés
Azért ebben a kategóriában kérdezem, mert ez kihat a családi kapcsolataimra is. Állandóan rossz dolgok járnak a fejemben. Pl Anyukámat elkísértem a kórházba vmelyik nap, mondta hogy negyed óra a kezelés. Már eltelt háromnegyed óra is, én meg már azon gondolkoztam, hogy úristen mi van ha valami baja esett. Vagy a párom elmegy a haverokkal szórakozni, na de mi van ha épp csajozik, engem meg hülyének néz. Vagy ha szüleim elmennek kocsival valahová, mi van ha baleset éri őket. Meg ilyenek. Kezdem azt hinni, hogy bedilizek. 23/L
2011. okt. 24. 11:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi de részemről ezek normális gondolatok.Mindenkinek vannak ilyenjei.Ez a természetes féltés és aggodalom kategória.

Ha nem késztet cselekvésre ez a sok negatív gondolat,akkor nincs gond.

2011. okt. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Higgy a gondolat teremto erejeben... (Pozitivban es Negativban is)
2011. okt. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is normális, bár elismerem, hogy nagyon zavaró tud lenni.

Apukámat tavaly vesztettük el autóbalesetben. Rá három hétre nagymamám is elhunyt. Azóta folyton idegeskedek, hogy anyukámmal és a bátyámmal nehogy történjen valami. Bátyám motorozik, anyukám pedig beteges. Képzelheted, amikor meghallom hogy valahol szirénázik a mentő, rögtön görcsbe rándul a gyomrom.

2011. okt. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 zkriszti3 ***** válasza:
100%
Ha megy a mentő egyből sorra veszem családom minden tagját.Hol vannak mit csinálnak.A páromért már nem aggódok,hogy barátnőzik-e ,szerencsére eltűnt a zöldszemű szörny.Ha valakit szeretünk természetes,hogy aggódunk érte.
2011. okt. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
ne gondolj a negatív dolgokra; reggel és este vizualizálj pozitív dolgokat, meditálj relaxálj és összpontosíts a jelenre.
2011. okt. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, ne is mondd!

Én is ilyen vagyok és mióta anya lettem, még rosszabb! Nem remegek állandóan ezen, de azért elég sokszor eszembe jut, hogy mennyi veszély leselkedik rájuk és olyankor nagyon nehéz elhessegetni ezeket a rossz gondolatokat!

Nem akarom bevonzani a bajt!

Szóval én sem tudom, de együtt érzek veled! :(

2011. okt. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!