Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A főnököm miért csinálja ezt...

A főnököm miért csinálja ezt velem? Ez már zaklatás?

Figyelt kérdés
Mert szerintem az. Akármit csinálok lehülyéz a többiek előtt, hogy hülye filmet nézek, meg hülyeség volt nyáron elmennem az El Camino, mert csak elb....tam az időm. Meg minden. Becézget, kétértelmű iméleket írogat, ezen kivül rengeteg rosszat hallottam vissza a hátam mögül. Ami a legújabb, hogy az interneten rámkeresett az imélcimem alapján, (azonosító) és talált egykét fórumhozzászólást, nem facebookról beszélek, meg iwiwről hanem álneves oldalakról. Annyira idegesítő. Régebben nyomult rám, de nem viszonoztam, lehet ez lenne a büntetés? Lesz egy bál nemsokára, és kérdezte hogy anyukámmal jövök-e, én meg mondtam hogy nem a pasimmal jövök. A múltkor lehetetlen időpontban hívott telefonon ürüggyel.
2010. nov. 9. 21:48
 1/4 anonim ***** válasza:
85%
legközelebb ha lehülyéz mindenki előtt, akkor mondd meg neki, hogy lehet, hogy hülye vagy, de azért annyi eszed volt, hogy nem keféltél vele ;)
2010. nov. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem ez már tekinthető zaklatásnak. :S

Vigyázz el ne fajuljon a dolog, mert akkor nehéz lesz leállítani, és lehet hogy munkahelyet kell majd cserélned egy szemétláda miatt.

Próbáld meg vh leállítani őt. Pl. ah az előző írta a többiek előtt tudasd vele, hogy nem szórakozhat veled.

2010. nov. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Itt tekints el attól, hogy nyomult rád valamikor, ilyenkor , ha lehülyéz, csak egy szaros kolléga, aki, ha ilyet mond, jogod, sőt kötelességed megvédeni magad. Nincs annál rosszabb főnök és ember, aki a társaság előtt lehülyéz másokat, ez a saját gyengeségét bizonyítja.Ne hagyd magad!
2010. nov. 10. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez már szerintem is zaklatásnak minősül.Ne hagyd magad,ha lehülyéz szólj vissza,nem kell mindent eltűrni.Ezt meg pláne. Ez rányomja a bélyegét a munkaköri hangulatodra,munkavégzésedre ,mindenre.

Én lehet h attól függetlenül,h védeném magam,nézegetnék más álláshirdetéseket.

Te hogy vagy ezzel?

2010. nov. 10. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!