Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék SMS-es zaklatás...

Mit tehetnék SMS-es zaklatás ellen?

Figyelt kérdés
Párom volt élettársa folyamatosan zaklat SMS-ekkel már hónapok óta. Azt állítja hívogatom szám nélkül, de nem. Ez bizonyítható... Mióta a párom elhagyta azóta nekünk már született két lányunk(ikrek), nekik nincs közös gyerek. Az SMS-eiben azt állítja prosti vagyok, cigányoz engem és a babáimat is. Lehet ez ellen tenni? Sajnos elkövettem azt a hibát, hogy ma visszaírtam neki, de semmi sértő nincs benne...
2009. nov. 5. 12:31
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
95%
Telefonszám-csere, titkosítva. Ez a legegyszerűbb.
2009. nov. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim válasza:
95%
Legegyszerűbb ha lecseréled a számod.Zaklatás ellen tehetsz feljelentést,de az macerásabb.
2009. nov. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
94%

1.Cseréld le a számod!

Akkor biztosan nem ér el...

2.Ha olyan készüléked van, tiltsd le hívását

Egyes készülékekben gyárilag van tiltó funkció, de vannak olyanok, amikre viszont telepíteni lehet. Így a számod ugyanaz marad, de a tiltott hívónak foglaltat jelez majd. Egy idő után pedig úgyis megunja, hogy nincs reakció.


Szomorú, hogy egyes embereknek az a legnagyobb szórakozása, hogy a másikra kígyót-békát kiabál és zaklatja.

Az hiba volt, hogy válaszoltál, mert mint írtam fent, ha nincs reakció, egy idő elunja az egészet és abbamarad a dolog.

A párod egyébként mit szól hozzá? Ő már próbált lépni valamit?

2009. nov. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Ez már lassan egy éve megy. Eddig nem reagáltam rá és a párom sem. Mi is arra gondoltunk majd megunja, de nem. Most először írtam vissza, de már megbántam. Én is gondoltam a feljelenésre. Megtartottam minden SMS-t, ha netán kellene, de a lányok még picik, 7hónaposak és nem akarom kitenni őket semminek. Viszont az sem jó, ha állandóan idegeskedünk rajta...
2009. nov. 5. 12:46
 5/23 anonim ***** válasza:
90%

Már réges-régen fel kellett volna jelentened!!!

Az sms-eket a telefonról szépen átteszed egy cd-re (különben szóba sem állnak Veled),aztán besétálsz a rendőrségre és megteszed a feljelentést.Ez a minimum amit megtehetsz,ne tűrd tovább!!!

2009. nov. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
94%
1 éve zaklat,és még nem cseréltél telefonszámot?nem tiltottad le??Ezt is már rég meg kellett volna tenned..
2009. nov. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
83%

szia!

én e-mailes zaklatás miatt tettem feljelentést, be is hívtak, ki is vizsgálták, szóval nem söpörték a szőnyeg alá.

tegyél feljelentést.

2009. nov. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
90%
Már régen feljelentettem volna. Tedd te is ezt.
2009. nov. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
85%
Na de most őszintén, nem egyszerűbb egy telefonszám-csere??
2009. nov. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
86%
És ha feljelented, milyen büntetésre számíthat, ugyan már! Szinte semmire és egy csomó hercehurca. De miért nem cserélteted le a telefonszámodat? Ezekre a válaszokra nem is reagáltál, pedig ez lenne a legevidensebb!
2009. nov. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!