Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Több éves párkapcsolatban...

Több éves párkapcsolatban élők! Szerelmesek vagytok még?

Figyelt kérdés
én 4 éve vagyok a barátommal, de annyira szerelmes vagyok, mint az elején. mindenki azt mondja, hogy előbb-utóbb elmúlik a szerelem, ti hisztek ebben?
2010. nov. 10. 02:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
62%
Nem elmulik, hanem atalakul jo esetben egy sokkal osszetartobb es tartosabb erzesse, amit szeretetnek hivnak. Akik ezt nem veszik tudomasul, elvalnak.
2010. nov. 10. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 zsetyka válasza:
100%
szia én 14 éve vagyok nős,20 évesen vettem el az asszonyt,és még mindíd nagyon szeretem,és igen szerelmes vagyok bele és tisztelem mindenért,de legfőbb a két gyerekem miatt+azért mert tolerálja a hülyeségeimet.sok siker az életben.Zsolt
2010. nov. 10. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

én is ilyet férjet akarok mint az előttem szóló (:

^^

22/L

2010. nov. 10. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

nem múlik el és nem SZERETET-té alakul, hiszen megmarad ugyanúgy a kizárólagosság érzése a párod felé, és az, hogy pl szexinek tartod majd 75évesen is, ésw meg vagy róla győződve, hogy a te párod a legszebb, legférfiasabb, stb.


az, hogy átalakul "másfajta" szerelemmé, ennek egyszerű biológiai oka van, ha rózsaszín ködön át látnál mindent tíz évig, akkor nem tudnád ellátni az alapvető feladataidat

2010. nov. 10. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Én kilenc éve mentem hozzá a férjemhez, tíz éve élünk együtt. De még mindig lobog a láng közöttünk, és szerelmesek vagyunk egymásba. Nem csak egyszerűen szeretjük egymást..
2010. nov. 10. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
13 éve vagyunk eggyütt.Ebböl 4 év házasság 2 gyermek.Hogy öszinte legyek ez már nem szerelem.....De persze szeretem!!!de már nem olyan mint az elsö években.Mióta a gyerekek megvannak azóta van változás.Fáradtabbak vagyunk,kevesebb az együtt töltött idö viszont boldogabbak,megértöbbek,és toleránsabbak vagyunk egymással!!
2010. nov. 10. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
100%
Van ahol elmúlik, van ahol átalakul és van ahol egy életen át tart. A férjemmel 23 évig éltünk házasságban, 2,5 éve meghalt. A mai napig épp olyan szerelemmel szeretem mint 25 éve. Ez soha sem múlik el.Kívánom neked, hogy a te szerelmed is örök legyen. Légy büszke az érzésedre!
2010. nov. 10. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Ezt mindenki maskeppen tapasztalja.

Ami nagyon fontos, hogy nagyon becsuljuk meg ezt az erzest es akkor nem fog elmulni!

Nagyon fontos az, hogyan allunk a kapcsolataban felmerulo hetkoznapi problemakhoz, mivel a vita, a harag, a veszekedes ami mergezi, viszont a turelem az egyutterzes erosebbe teszi ezt az erzest es igy lesz tartos, es nem fog elmulni!

2010. nov. 10. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
15 éve vagyunk házasok, 14 éves a fiunk, de még mindig imádjuk egymást A szex szinte mindennapos, pici meglepetések, ajándékok, egy-egy hétvége kettesben, elbújva a világ elől...Igen, mi még mindig szerelmesek vagyunk, és ez ránk is van írva, mindenki mondja, ha meglátjuk egymást, nekünk megszűnik a világ.
2010. nov. 10. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

mi idén leszünk négy éve együtt...

Középiskolában jöttünk össze, aztán egyetemre kerültünk távkapcsolatba. Mi már sokkal jobban szeretjük egymást mint amennyire szerelmesek vagyunk. Számomra a szerelem ködöt és rózsaszín felhőket juttat eszembe, hirtelenséget és összevisszaságot, rajongást stb.

Most ami érzek az a szilárd bizalom, a hit, hogy Vele maradok életem végéig, a szeretet, mely minden fölött van. A párom a legjobb barátom, a legjobb haverom, a bátyám :D és természetesen gyermekeim apját látom benne. Számomra ezek a dolgok fontosabbak mint a szerelem. Természetesen rajongok érte és fontos pl. a szex is de nem ezek a legfontosabb dolgok az életünkben:) Hiszünk egymásban és nekünk ez minden:)

2010. nov. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!