Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Több éves párkapcsolatban...

Több éves párkapcsolatban élők! Szerelmesek vagytok még?

Figyelt kérdés
én 4 éve vagyok a barátommal, de annyira szerelmes vagyok, mint az elején. mindenki azt mondja, hogy előbb-utóbb elmúlik a szerelem, ti hisztek ebben?
2010. nov. 10. 02:16
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
9 évig voltunk együtt,elmúlt a szerelem.Szakitottunk.
2010. nov. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

6 év után is bátran állítom, hogy SZERELMES vagyok. és a szerelem nem múlik el, 50 év múlva sem...hogy miért?

A szerelem nem a másik emberben van, hanem bennünk!

2010. nov. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Igen, szerelmes vagyok. Vannak hullám völgyek, de mindig előtör belőlem, hogy ez a férfi, ahh, de jó is nekem. :)

Lassan 5 éves kapcsolat.

21/L (és 27/F)

2010. nov. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

utálom ezt a "...a szerelem elmúlik azután már csak szeretet van..." meg mittudomén szöveget...komolyan...annyira utálom...

szüleim 25 éve házasok...és SZERELMESEK...nyalják falják egymást...szexelnek...szerelmesek...igen ott a megszokás is...de SZERELMESEK...lehet szerelmesnek lenni...csak úgy kell a dolgokhoz állni...és olyan társ kell hozzá :)

22L

2010. nov. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Èn 10 éve vagyok a férjemmel, és szerelemmel szeretem, imádom minden porcikáját, és nem tudom elképzelni, hogy valaha nélküle legyek. Minden nap hálát adok az Istennek, hogy megtaláltam. Azt hiszem (érzem), hogy ezzel ö is így van. Szeretjük és tiszteljük egymást, egymás hülyeségeit is megszoktuk és elfogadtuk. Nem azt mondanám, hogy átalakult az érzés szeretetté, mert mi szerelmesek vagyunk egymásba. Öszintén szólva, mielött megismertem öt, nem gondoltam volna, hogy ilyen érzés létezik, vagy hogy én képes vagyok ilyent érezni. Nehéz leírni, aki ilyenben él, az tudja, aki meg nem él ilyenben, annak kívánom, hogy megtapasztalja milyen ez a boldogság.
2021. jan. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!