Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy kis gondom, és félő,...

Van egy kis gondom, és félő, hogy egész Párkapcsolatomra ki fog hatni a jövőben is?

Figyelt kérdés

Az a problémám, hogy elég szótlan vagyok, nem tudok miről beszélni(vagy nem merek). És gondolom, ezért sincs már mióta normális párkapcsolatom. Segítséget szeretnék kérni,

TE miről szoktál beszélgetni egy nap pl a pároddal/férjeddel? Esetleg első randin? Miket kérdezzek, vagy valami?- hogy ki alakuljon egy jó beszédforma kettőnk között egy randin vagy párkapcs.-ba??

17/L.


2010. nov. 10. 13:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Első randin nem is kell - szerintem. Ha próbálkozzon ő. Amúgy meg szerintem, ez az egész problémád megszűnik, ha találkozol egy olyannal, aki igazán szimpatikus. Az is lehet, hogy azért van ez a gátlásod, mert még kevés ilyen szituációban voltál. Ne kerüld az ilyen helyzeteket és akkor előbb utóbb fel tudsz majd oldódni.
2010. nov. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mindig add önmagad. Ha nem tetszik neki a való éned, az úgyis kiderül egy idő után és addig sem raboljátok feleslegesen egymás idejét. Beszélj arról, amiről csak akarsz, magadról vagy kérdezd őt, érdeklődj felőle. Ha összepasszoltok, akkor menni fog minden, gördülékenyen tudtok majd beszélgetni. Ne elsősorban magadban keresd a hibát. Ha nem vagy valakivel egy hullámhosszon, nem tudtok miről beszélgetni, akkor szimplán nem passzoltok egymáshoz és nem te vagy az unalmas.
2010. nov. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Annyiban nem értek egyet az előző hozzászólóval, hogy igenis mindkét fél beszéljen első randin, milyen dolog, hogy mindig a másik próbálkozzon! Így unalmasnak fog tűnni a leányzó. De túlgörcsölni nem szabad, ez tény, egy idő után ezek jönnek magától.

Én mindenről beszélek, ami eszembe jut, elég nagydumás vagyok, és ezt azért teszem hozzá, mert régen baromira csöndes lány voltam. Tényleg. Volt olyan társaság, ahova elmentem egy este, és egész végig próbálták belőlem kihúzni a szót. Most bezzeg le sem lehet lőni.

Hogy miről szoktam beszélni? Egyrészt ha érdeklődsz a másikról, az nagyon jó. Mit csinál, miért, hogyan, jaj de érdekes, stb. De fontos, hogy magadról is adj infót: én ezt csinálom, múltkor az történt velem, én ilyen vagyok, ebbe a szituba kerültem a legutóbb, ... Nekem sokszor van, hogy eszembe jut valami aktuális körülöttem levő dologról, hogy múltkor mi történt velem, és ezt elmesélem. Ebből a másik sok infot kap, még ha nem is tűnik lényegesnek a történet, mert árulkodik a személyiségedről. 25N

2010. nov. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!