Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 19 évesen mikről késtem már...

19 évesen mikről késtem már le? Mikre nem lesz már lehetőségem a jövőben? Hogyan kell viselkednem ezek után?

Figyelt kérdés
Úgy érzem kiöregedtem mindenből.
2011. febr. 11. 21:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Egy biztos, már büntethető vagy. :)

Gondolj bele, ha 10 évesen kirabolsz pár bankot, már nem itt tartanál.

Ne viccelj, egy csomó dologhoz még túl fiatal vagy.

2011. febr. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Én is ezt érzem... Megtettem nagyjából mindent, amit szerettem volna... Annyi különbséggel, hogy 17 vagyok.
2011. febr. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Például, nem lesz lehetőséged már 15 évesen meghalni
2011. febr. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Meg :O:O:O A fenébe ez sokkoló tény lesz! Gyerekjeggyel belépni egy rendezvényre :S:O:O:O:O:O
2011. febr. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Ne szórakozz! Mit mondjak én 30 évesen??? Tiszta csóró vagyok, pedig azt hittem ekkorra már családom lesz!


Mondjuk arról késtél le, hogy ritmikus sportgimnasztika bajnoknő legyél! Hacsak nem vagy az. :-)


Előtted az élet, ébresztő!!! :-)

2011. febr. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ugye, én is épp ezen gondolkodtam közel 20 évesen. Élsportoló már nem nagyon lehetsz. Jó szakember még bőven lehetsz. Párkapcsolatról nem késtél le. Új hobbit meg bármikor találhatsz. Szóval szerintem bőven van még keresnivalód.
2011. febr. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz lehetőséged kaja után társaságban büfizni és kedved szerint fingani, nem lesz lehetőséged anyucihoz bújva sírni minden apróságon, nem lesz lehetőséged kényelmesen pelenkába pisilni és nem lesz már lehetőséged ártatlannak maradni. Ahogy pedig viselkedned kéne: fiatal felnőtt módjára, nem pedig úgy, mint egy kiégett útszéli prosti.
2011. febr. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

"Gyerekjeggyel belépni egy rendezvényre"

:D Ezen mekkorát nevettem, tetszik!


Viszont nem biztos a dolog! Én vagy 24 voltam, mikor gyerekjegyet adtak nekem egy múzeumban. A titok nyitja: baseball sapka + lüke ábrázat! :-))

2011. febr. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
És én mit szóljak a 42 évemmel?
2011. febr. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
87%

az tök jó, hogy 17-19évesen már mindent megtettetek amit lehetett...


gondolom megmásztátok a Mount Everestet, ugrottatok ejtőernyővel, szültetek gyereket, búvárkodtatok a tengerben, utaztatok léghajón, repülőn, helikopteren és tengeralattjárón, áthajóztatok az egyenlítőn, dolgoztatok önkéntesként fejlődő országban, úsztatok delfinekkel, sétáltatok a szavannán, néztetek oroszlánokat terepjáróból, beutaztátok a világot és megtaláltátok a boldogságot ilyen fiatalon


klassz :D

2011. febr. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!