Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kompenzál egy férfi? És...

Miért kompenzál egy férfi? És ha nem kell kompenzálnia, akkor miért nem tud normális lenni?

Figyelt kérdés

Észrevettem saját tapasztalatból és a barátnőim randitapasztalataiból hogy főképp 3 féle férfi létezik:

1. csúnya, vagy nem túl jó kinézetű( a nőknek nem nagyon bejövős, értsd: nem futnak utána a nők), apróbb testi fogyatékkal él, alacsony (170 cm vagy az alatt), kopaszodó, görbe lábak ...stb.

De: ha randizol vele, elhív fagyizni, kedveskedik,segítőkész, hazavisz, elkísér, szép SMS-t ír és bejössz neki! Sőt, azt írja egy bomba nő vagy...stb.-stb. Kapcsolatban megbízható, lehet tudni nála hogy áll az ember lánya. Házasságot akar és gyerekeket EGY nővel!(nem több nőt)


2. Jóképű, magabiztos (iskola mindegy) a lányok nagy részének bejönkülsőre. Randikor: késik, kedves, de nem viszi túlzásba, nem ír rajongó SMS-t, nem akar elköteleződni, sokszor bunkó, flegma, önelégült, kapcsolataiban megbízhatatlan, inkább kihasználós, inkább együtt él veled és húzza az időt, minthogy családot akarna. Nagy a valószínűsége, hogy sokszor nem törődik az érzékeny lelkeddel és belerondít. Soha sem tudhatod hogyan állsz vele. Csajokkal is flörtölgethet előtted.


3.A kedves jóképű, vagy átlagos, aki ideális és megbízható, bejönne neked, de te nem jössz be neki, vagy félénk, mint állat.


Az 1. típushoz nem vonzódsz-így nem lesz semmi

A 2.es típushoz vonzódsz-de vagy gyorsan kilépsz, vagy szenvedsz.

A 3-as típusnál vagy beégsz(ha nem jössz mégse be neki) vagy nem lesz semmi.


Miért nincs olyan, hogy az 1.-es és a 2-es kombináció?

A jóképű+megbízható?


2010. nov. 11. 12:57
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Van olyan is, de megmondom őszintén én is a 2-est szeretem, nem azért mert jóképű, hanem mert szabad, nem rajong, hanem egy olyan ember akit nehéz meghódítani, de ha sikerült, istenkirály vagyok :) Ő a kihívás :)

Az elsővel sincs semmi gondom, de ha esetleg épp nekem nem jött be a randi, akkor szinte nem lehet elküldeni, mert összetöröd a lelkét, azt pedig én nem akarnám, de csak ezért együtt lenni vele sem.

2010. nov. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Ja és tényleg van 1-2-es kombináció. Én már találkoztam vele, viszont a legtöbb akit ismerek kettes, de bunkóság nélkül. Bunkóság helyett inkább fantasztikus a humoruk, amivel együtt ezek a férfiak számomra majdnem tökéletesek (azért majdnem, mert egyéb tulajdonságot nem említettünk meg) :)
2010. nov. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
ne általánosítsunk már! Van jóképű megbízható pasi is és van ronda megbízhatatlan is. Én mindig azt mondom zsák a foltját.
2010. nov. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

akkor éN megfogtam az Isten làbàt :)

nekem màsfeles pasim van :)


és én ugy gondolom, hogy minden pasinak van egy olyan nö, akivel kedves és akinek rajongo smseket küld.. lehet eddig nem Te voltàl az :) ilyen egyszerü

2010. nov. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Az első válaszolóval értek egyet. ^^
2010. nov. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

hogy ne lenne! a párom jóképű is, kimutatja az érzelmeit nyilvánosan is, érzékeny, de ugyanakkor okos, baromi férfias, és izgalmas,veszélyes stb munkája van.

nem azt mondom, hogy tökéletes, mert senki sem az.


csak azért írom ezt, hogy tudd, nem reménytelen a helyzet!

2010. nov. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Azért ez a három kategóriába sorolás elég meredek, nem ilyen egyszerű, de gondolom nem gondolta a kérdés feltevője teljesen komolyan. Mivé is lenne így a világ?:)

Akkor ennyi erővel a horoszkóp is igaz lehet, hogy csak a 12 csillagjegy létezik, az emberek így viselkednek, najó, esetleg ha mégsem hozzák a csillagjegyüknek megfelelő formát, akkor rá lehet fogni az aszcendensükre:)

De kicsit eltértem a tárgytól: szóval értem én, hogy általánosítani, kategorizálni könnyebb, de még bármilyen kombinációval össze lehet futni, a kombinációk száma végtelen, úgyhogy hajrá! Nem szabad feladni! Az én párom helyes, figyelmes, értelmes, abszolút nem öntelt. És mázlista is vagyok...

2010. nov. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Azért nincs, mert az 1-es és 3-as az igazi. A 2-eseknek és az őket szerető nőknek is csak állati ösztöneik vannak.

Plázacica+izomagyú.

2010. nov. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Plázacica lennék? Azért mert nem szeretem a rajongós férfiakat? Te kategorizálsz nem a kérdező.

Fiatal nő vagyok, tanulok 2 helyen és dolgozom, és soha nem voltam plázacica, talán kétszer mentem be oda, egyszer moziba, egyszer meg egy ruhaboltba kabátot venni. Az izmos férfiak pedig soha nem tetszettek én a mackós testalkatúakat szeretem :) Segítő munkám van, az emberek szeretnek, nekem pedig lételemem az önzetlen segítség és akkor vagyok a legboldogabb ha eredményes, amit csinálok.

Ha ez a plázacica definíciója akkor legyen, az vagyok.

2010. nov. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

"ha nem kell kompenzálnia, akkor miért nem tud normális lenni?"

...mert kellene neki kompenzálni, de nem tud.

2010. nov. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!