Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Társkereső oldalon a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkereső oldalon a nők miért keresnek párt olyan paraméterekkel, amiknek nincs köze a szerelemhez?

Figyelt kérdés
Tartós kapcsolatot, szerelmet, mély érzéseket keresnek. Közben beírják, hogy magas, jóképű, sportos férfi kellene... Meg minimum a diploma meg a 190 cm. Ezt hogy gondolják? Mi köze ezeknek a szerelemhez? Nem értem. :(

2011. aug. 4. 13:02
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
A nők számára a külső vonzalom egyenlő a szerelemmel.
2011. aug. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 napietus ***** válasza:
50%

nyilván valahogy szelektálni kell. ez olyan dolog, mint pl. egy álláshirdetésben is leírják, milyen legyen az ideális jelölt. ott ugyan tilos beleírni pl. kort, mert az diszkrimináció, de ezt is butaságnak tartom, mert ha én egyszer 35 feletti női munkaerőt szeretnék, akkor hiába jelentkezik egy 20 éves fiú, nem fogom felvenni.


szerintem a társkeresős hirdetésekben is tisztességesebb a keresett paramétereket megadni, így legalább nem rabolják olyan emberek idejét, akik úgysem lennének esélyesek náluk.

2011. aug. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
Mindenkinek van egy elképzelése, h külsőre milyen párt szeretne, ezért írja le azt is. Csak vannak, akik túl sokáig válogatnak, ezekből lesznek a vén lányok! :P
2011. aug. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 napietus ***** válasza:
ja, vagy addig válogatnak, míg a végén úgy beválasztanak, hogy jobb lett volna inkább vénlánynak maradni...ilyet is láttam már.
2011. aug. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
56%
Mondjuk azért mert szereti, ha tanult egy férfi? Vagy a csaj 180 centi és nem akar magának 165 centis gnóm törpét?
2011. aug. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
100%
Csak azt ne mondd, hogy neked tök mindegy, milyen lánnyal akadsz össze.
2011. aug. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:

Hát az biztos nem érdekel, hogy van-e diplomája. Egyébként az ilyen feltételből van a legtöbb. A másik, hogy persze, vannak elképzeléseim, de azt is tudom, hogy ez alapján hiába szelektálok, lehet hogy kiszelektálom az igazit is.


"Szereti ha tanult egy férfi?" - Először is, a lexikális tudást és az intelligenciát sajnos sokan keverik. Én már találkoztam nagyon sok olyan diplomás emberrel, aki emberileg és akár szakmailag is egy nulla volt.


Na jó, akkor még egy kérdés a nőkhöz főleg: Ha egy olyan férfi keres meg titeket, aki elsőre nem egyezik a keresett "paraméterekkel", de szimpatikus, akkor azzal szóba álltok? Akár működhet is?

2011. aug. 4. 14:15
 8/34 anonim ***** válasza:

A komment megírásának időpontja: ma 14:15

Ha pénzes az illető biztosan félreteszik a "paramétereket" ...

2011. aug. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:
Na, ennyit a "komoly kapcsolat"-ról. :D
2011. aug. 4. 15:30
 10/34 anonim ***** válasza:
100%

Talán azért, mert lehetőleg szeretnének fizikailag is vonzódni a leendő partnerükhöz. Ennek igenis van köze a szerelemhez annyiban, hogy ha valakire ránézek és urambocsá a hányinger kerülget tőle, akkor nehezebb beleszeretni.


Mégis a többi értéknek mivel van több köze a szerelemhez?

Kizárólag azért sem lehet valakibe beleszeretni, mert kedves, cukimuki.


A szerelmet általában több tényező határozza meg és ebbe általában beletartozik, hogy fizikailag, szexuálisan is vonzódjunk a másikhoz.

A férfiak ugyanúgy inkább a csinos, vékony, szép arcú lányokat részesítik előnyben a túlsúlyos, pattanásos, csúnyácskával szemben.


Persze a fizikai vonzalom csak egy dolog, nem szabad elsőrendűnek gondolni. A lelki vonzalom sokszor előbbre kerül a rangsorban, idővel.


Az iskolai végzettségről meg annyit, hogy sokan úgy gondolják, hogy a hozzájuk hasonló végzettségűvel könnyebben el tudnának beszélgetni, hamarabb találnának közös témát, érdeklődési kört. Persze sokszor ez sem jön be.

2011. aug. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!