Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vegyek a férjemnek karácso...

Mit vegyek a férjemnek karácsonyra?

Figyelt kérdés

Sajnos nem vagyunk eleresztve anyagilag, de ötletem sincs!

21 éves szereti a számítógépes játékokat, dohányzik, alkoholt nem fogyaszt, nem szereti a mütymürüttyöket.

Ez az első karácsonyunk házaskéént és van egy hat hetes lányunk.


2010. nov. 12. 23:37
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Vegyél pl. számítógépes játékot. 2000.-ft-ért is lehet már jókat kapni.
2010. nov. 12. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%
szerintem egy szép cigitartó is jó lehet amibe beleglavíroztatod a nevét + mellé egy öngyujtó amibe meg a házasságotok évét.
2010. nov. 12. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
26%

Én dohányzással kapcsolatos ajándékot biztos nem adnék neki, az én barátom is pont 21 éves és dohányzik, és ez engem inkább zavar, büdös, sokba kerül, és ami a legfontosabb, aggódom az egészsége miatt, rondán köhög. Barátai szoktak neki szép hamutartókat venni, de szerintem ez morbid... Gyereketek is van,szerintem ne helyeseld a dohányzását ilyen ajándékkal.


Számítógépes játék - ha a számítógépezés nem zavarja a kapcsolatotokat, mértékkel űzi, akkor talán jó ötlet lehet, bár a most divatos játékok világában nem tudlak sajnos eligazítani.


Én könyvet fogok venni. Nem nagyon szeret olvasni, de a sci-fiket annál jobban szereti, és ez a sci-fi filmek történetéről egy ismertető album.


Csak ne zoknit vagy borotvahabot vegyél :D szerintem azt mindenki utálja ajándékként. :D


Az én barátom egy (diszkrét) parfümnek is örülne, csak annyi pénzem nincs. De ha a férjed is használ parfümöt, egy ötletnek nem rossz.

2010. nov. 13. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
38%
Amúgy nem értem...az ilyeneket miért kell kiírni ide?Agy ilyet simán megkérdezhetsz a barátnődtöl vagy ismerőseidtől.Ők még többet tudnak mint mi.Mert ugye mi azt tudjuk hogy "21 éves szereti a számítógépes játékokat, dohányzik, alkoholt nem fogyaszt, nem szereti a mütymürüttyöket."
2010. nov. 13. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Vegyél neki Havanna szivarokat! Hátha elrákosodik! Ráadásul jó drágán.
2010. nov. 13. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Oké, akkor válaszolgatok. Barátaim nincsenek. Mind elfordultak tőlem, mikor megtartottam a babát.

Cigarettatartó tavaly karácsony, parfüm=házassági évforduló,szeptember.

A számítógépes játék pedig azért nem jó ötlet, mert inkább letölti ami érdekli, és egy hét után megunja.

És azért S.O.S. mert a babakocsit babástul nem bírom lerángatni a negyedikről egyedül.

ezt nagyon meg kell szervezni

2010. nov. 13. 09:45
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Elég szánalmas hogy ilyeneket írkáltok ide...

1: Azért van az oldal hogy kérdéseket tegyünk fel

2: Jó nagy tahó ember lehetsz kedves válaszoló

Elrákosodik? remélem visszaüt rád amekkora bunkó vagy

Kedves kérdező! szerintem egy egyedi egérpad (saját, baba képével)jó ajándék, vagy egy óriási fényképalbumot csinálni a közös és a pici képeivel

Sok boldogságot a kicsihez.

2010. nov. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Gravírozott öngyújtó, kulcstartó, toll, ruha: póló, ing, szép öv, pénztárca, számítógépes tartozék: pl. új egér, egérpad. Nem tudom, mennyire szeret főzni (van aki ilyen fiatalon is szeret), de akkor pl. egy jó minőségű kést. Esetleg férfi ékszer (ha hord). Gyűrű, nyaklánc.
2010. nov. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%

Szia!

Szerintem egyáltalán nem gáz hogy ezt kérdezed!!

Én is pont azon agyalok hogy mit vegyek....

Ráadásul Nekem duplán kell gondolkodnom,mert nekünk 27én van az évfordulónk és mi 6 év vagyunk együtt,már mindent meg vettem Neki amit szeret.:(

De a könyv dolog az tényleg jó.Mi az amit a férjed nagyon szeret?Keress egy olyan könyvet ami azzal foglalkozik.Tutira oda lenne érte.

Az én férjem imádja az autókat.Van egy csomó újságja de szerintem karira tőlem ilyen témájú könyvet fog kapni.Már csak az évfordulós ajándékot kell kitalálnom!:)

Szép napot Nektek!:)

2010. nov. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!