Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire vagy megelégedve a...

Mennyire vagy megelégedve a kereseteddel, mennyit költesz havonta?

Figyelt kérdés
Élelmiszerre,ruhára,minden egyébre.
2010. nov. 13. 20:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
50%
Az apeh-től tetted fel a kérdést? Az ip címem alapján vagyonosodási vizsgálatot akarsz folytatni ellenem? Azért sem mondom meg. Van egy 5 éves számítógépem, ennyi legyen elég.
2010. nov. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
86%

Megvagyok elégedve,


kb. 1000-1200 eurót minden egyébre. (számlákon és befizetéseken kívül)

2010. nov. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
94%
Teljesen meg vagyok elégedve vele, átlagos fizetés, viszont rezsire, kajára nem kell költenem, a zsebpénzem az egész.
2010. nov. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Eszemben sincs:)csak érdekel,ki hogy él,és mennyire elégedettek az emberek....független attól,hogy mindig lehetne jobb.
2010. nov. 13. 20:27
 5/14 anonim ***** válasza:
71%
Első vok. A kevés elég, a sok kevés. Élek.
2010. nov. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

ugyanaz, mint az egyik valaszolo, teljes ellatas mellett van a fizetesem, innentöl kezdve mar nagy bajban nem lehetek :) teljesen meg vagyok elegedve vele, de most igyekszem csak a legfontosabb dolgokra költeni, es amennyit lehet felretenni, hogy, ha itt mar nincs munkam, akkor is legyen mivel tovabblepni (nanny vagyok :) ). Igy kb 100 eurot költök egy honapban. Kicsit neha nehez megallni, de ha belegondolok, hogyha otthon dolgoznek, nem lenne majd 30.000 ft-om arra, hogy csak ugy elköltsem.

Az elsö valaszolo nagyon vicces :) jot nevettem :)

2010. nov. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
93%
féléve itthon vagyok,anyámék tartanak el,ami szörnyű,de az még szörnyűbb,hogy fiatal létemre csak szezonális munkát találok,nem vagyok megelégedve ,remélem kielégítő válasz.
2010. nov. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
92%
Ketten élünk egy lakásban, Anyu nyugdíja kb. 78 rugó, ebből 60-65 elmegy a csekkekre, a többiből kell gazdálkodnunk következő hónap 12.-ig. Sokan még ennél is kevesebből kell, hogy megéljenek.
2010. nov. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
94%
Hát ha nem kéne rezsit fizetnem akkor elég lenne a fizum, sőt még félre is tudnék rakni. Sajnos engem nem ért akkora szerencse, hogy a szüleim eltartsanak, de szerint így sokkal jobb. Havi költés így kb. 10 e forint havonta.
2010. nov. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
79%

beosztjuk valahogy...

félrerakni nem nagyon tudunk, mert minden hónapban jön valami extra kiadás... :(

valami mindig elromlik, eltörik, vagy cserélni kell, vagy valamelyik autót kell szervízelni, műszakiztatni, vagy a kutyát kell dokihoz vinni... szóval van egyéb kiadásunk bőven..

de nem panaszkodunk... azért nem nyomorgunk egyelőre.

24N/28F

2010. nov. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!