Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám kibékíteni a...

Hogyan tudnám kibékíteni a szüleimet?

Figyelt kérdés
A szüleim ma nagyon összevesztek és nem szólnak egymáshoz és kiszeretném őket békíteni...mivel tudnám?? ki tud nekem segítséget adni??
2010. nov. 14. 12:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Inkább hagyd rájuk. Ha beleavatkozol, akkor az olaj lehet a tűzre. Majd kibékülnek maguktól.
2010. nov. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
és ha nem??
2010. nov. 14. 12:18
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor sem tehetnél semmit, hidd el. Nem te vagy a kiváltó ok, nem is te tudod megoldani. Csak ők egymás közt.
2010. nov. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
az én szüleimmel is ez a baj csak már kb. 2 milliószor összeveztek és van amikor ugy van hogy már másik héten mintha "misem történt volna"
2010. nov. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tényleg az lenne a legjobb, ha hagynád őket, de tudom, milyen stresszes, amikor attól flsz, hogy mi lesz, ha ez most végleges. Csinálj nekik vacsit, teríts három személyre, aztán küldd el őket vhová (mondjuk átöltözni, vagy kezet mosni...), addig pedig tűnj el otthonról. Vagy itt a karácsony, menjetek el egy hétvégére vhová, és hagyd őket sokat kettesben. De akármit kitalálhatsz, akár egy közös filmnézést, és mikor olyan részhez értek, amiből ki tudsz hozni valamit, akkor szépen rá vezeted őket, hogy milyen hülyeség volt így összeveszni, és a te érdekedben, meg a magukéban legyenek szívesek kibékülni. Remélem sikerrel jársz, akármit is csinálsz, de lehet, hogy az is bejön, ha csak ülsz és vársz.
2010. dec. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!