Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok nektek ez nem szokott...

Lányok nektek ez nem szokott rosszul esni? és ilyenkor nincsen kisebbségi komplexusotok? Szóvá teszitek a párotoknak? Miért csinálják ezt?

Figyelt kérdés

tegyük fel ültök egy buszon és előttetek ül egy csaj, jól néz ki és bámulja a pasidat és a pasid is nézi őt.

vagy a barátod megnéz más csajokat, akik vele szembe jönnek, és végigméri őket.

és ha bámulja egy lány a pasid is nézi őt, holott te mellette vagy


2010. nov. 15. 15:50
 1/8 anonim ***** válasza:

Én, ha észrevettem mindig szóvá tettem a páromnak(de csak finoman).

Mire a férjem lett mind a ketten kinőttük ezt a rossz szokásunkat. :)

2010. nov. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Az valamilyen szinten természetes, hogy a férfiak megnéznek más nőket is az utcán. Az már jóérzés, és intelligencia kérdése, hogy ezt mennyire nyíltan teszik, mert igenis megalázó a partnernő számára.

A volt férjem olyan szintre fejlesztette ezt a dolgot, hogy szinte férletolt az utcán, csak jobban lásson... nem hiába lett belőle ex... a mostani férjem tisztel és szeret annyira, hogy ezt nem csinálja. Megtiltani nem lehet,mert mindenkinek joga van odanézni, ahova akar, másrészt ha már úgy kell rászólni, háááát.....

2010. nov. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
szerencsére már kinőttünk a dedókorszakból, párom nem szokott előttem bámulni más nőket. én sem bámulok előtte más pasikat :)
2010. nov. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Párom erre azt mondja, hogy hűséget fogadott és nem vakságot :)

Én meg kedvesen mondom neki, hogy csorgasd csak a nyálad, túl jó nő hozzád.

Tehát mi poént próbálunk csinálni belőle.

2010. nov. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
85%
Nem mindegy,hogy nézi meg. Hacsak odapillant rendben. Végül is miért ne nézné meg ha szép. Egy-egy csinosabb lányt még én is megnézek. Az embernek igénye van a szépre. De ha már félretol (ahogy írták), csak hogy jobban lásson, akkor kapnak egy akkora fikást,hogy a szeme is kiesne!
2010. nov. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Tubarózsa ***** válasza:

szia! az én vőlegényem is megnéz más lányokat, nem mindenkit meg nem is csorgatja a nyálát, csak 1-2pillantás, én is megnézek más pasikat. meg van h ő lát egy csajt és mutatja nekem is ha vmi jól/rosszul áll rajta, de van h én mutatok neki az utcán egy csajt h "nézd de jó szoknyája van, vagy h nézd de gáz ez a nadrág rajta" szóval jól elvagyunk ezen a téren, ha folyton megbámulna másokat azt már nem tűrném el! am a munkája miatt folyamatosan találkozik emberekkel(buszvezető), tehát még akarva-akaratlan is megnéz mást is. de mindig az van a végén h én vagyok neki a legszebb:) így felesleges ezen aggódnom:)

20L

2010. nov. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Őszintén? Nem érdekel egy cseppet sem. Amig érzem hogy bolondul utánam kit érdekel hogy mit néz. Sok a szép nő, változatosabbak a nők mint a férfiak, fenékre, mellre, arcra, stílusra, modorra, mindenre. A férfiak csak nagy szőrös állatok, mind egy forma nem is lehet rajtuk mit nézni. Aki ezen kiakad az NEM NORMÁLIS és csak elmarja a pasiját.
2010. nov. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
de nekem rosszul esik,félek,hogy valahol összetaliznak vagy v.mi és dob a pasim.Az meg mégrosszabb ha utána mégsem kell neki az a csaj mert csak kívülről "jó" és visszaakar jönni.Na az ilyet nem bírom :)
2010. nov. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!