Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nincs kisebbségi komplexusotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs kisebbségi komplexusotok a kapcsolatotokban?

Figyelt kérdés
Elsősorban arra gondolok, hogy azt hiszitek, nem vagytok elég szépen/helyesek a párotoknak.
2009. júl. 4. 13:18
 1/7 anonim ***** válasza:

Nincs :)

16/L Honey

2009. júl. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
NINCS SENKIM, DE TUTIRA LENNE.
2009. júl. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Partnertől függ, ha nagyon szép volt, akkor azért voltak problémáim. Ha egy szinten volt velem, akkor nem.
2009. júl. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
előző párommal pont emiatt lett vége.. ő okos volt, nagyon helyes,meg gazdag.. én meg annyira okos nem vagyok, szépnek kicsit szép, és pénzileg sem vagyok épp kitömve.. sokszor elmondtam neki h márpedig ez engem zavar..ő azt mondta h ne zavarjon.. de aztán mondtam neki h én így nem bírom folytatni, és szakítottam vele.. ez van..:(:)
2009. júl. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem nincs, de mindkét előző pasimnak volt mellettem.Azt mondták mivel én diplomás vagyok meg van autóm,házam ezért ők mindig hátrányban voltak pedig soha nem éreztettem velük,soha egyetlen szóval nem említettem mert szerintem egy kapcsolatban egyenrangúak a flek, nincs enyém-tiéd, nincs alá-fölérendeltség.
2009. júl. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
50%

ezért nem kell egy 8általánost végzett nemtulszép pénztelen embernek egy többdiplomás gazgaggal kezdenie...lényegtelen melyik a nő melyik a férfi...lehet mondani h nem számit se pénz,se külső,se a tanultság...pár évig ki lehet huzni,de nem tovább

ugyis kiütköznek a különbségek


lehet lepontozni,de ez akkoris igy van

22/L

2009. júl. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Nekem van. Nem vagyok valami nagy szám mellette. Elég buta is vagyok hozzá. Azt meg végképp nem értem, hogy hogy tud egyáltalán rám nézni a volt barátnője után. Fogalmam sincs mit láthat bennem.
2009. júl. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!