Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik, hogy egyszerűen nem...

Létezik, hogy egyszerűen nem tudok focizni, mert cukros vagyok, szorongó, kisebbségi komplexusos, önbizalomhiányos, és nem tudok kiállni magamért?

Figyelt kérdés
2011. júl. 19. 21:46
 1/5 anonim ***** válasza:
létezik. ezért fontos a mentális egészség pl az élsportban
2011. júl. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
jahh.és mit tegyek?
2011. júl. 19. 22:06
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne fogd a cukorra. Sokkal jobban tud motiválni a sportban.
2011. júl. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Még nincs minden veszve. Ha van benned akaraterő, először is a cukrot felejtsd el. Soha ne egyél cukrot. Ha végképp nem megy, akkor egy nap maximum egyszer egy kis méz vagy nádcukor(van a boltban).Csak zöldségféléket egyél, magadnak is készítheted, kicsit macerás, de addig is, amíg készíted, nem eszel. Keveset egyél, le kell fogyni. Ha ezeket meg tudod tenni, nagyon sokra becsülheted magad, ettől elmúlik a szorongásod. Lefogysz, ezáltal a mozgásod ügyesebb lesz, akár még focizhatsz is. Megéri, határozottan állítom neked, mert én is végigcsináltam, MEGÉRI a lemondást meg a cukor utáni hiábavaló sóvárgást. Szenvedés, de megéri. Erős, magabiztos, jó külsejű, önmagadnak parancsolni tudó ember leszel. Az agyad is jobban fog majd, és persze a mozgásod elegáns lesz. Tánciskolába is beiratkozhatsz.
2011. júl. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A cukorbetegség kontrollálható diétával, gyógyszerrel. Ha focizni akarsz, focizz, különben egész életedben csak sóvárogni fogsz.
2011. júl. 19. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!