Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon egyedül érzem magam....

Nagyon egyedül érzem magam. Van vki hasonló helyzetben? Vagy csak én fogom ki mindig a felszínes, kétszínű "barátokat"?

Figyelt kérdés

Az általános iskolai barátok valahogy elmaradoztak és már nem tartjuk a kapcsolatot:S 1,5 éve kerültem gimibe.Az első fél év nagyon jó volt,szerettem bejárni a suliba,összebarátkoztunk az egyik oszt.társammal,egymás legjobb barátnői lettünk,de mint kiderült ez a barátság is egyoldalú volt.A suliból hiányoztam 1 hétig és mire visszamentem mintha kicserélték volna...cseppet se érdekeltem már:S:(kibeszéltek a hátam mögött, meg közben pletykát is terjesztettek rólam:S:( amit természetesen én tudtam meg legutoljára:S:/

Szóval teljesen kétségbe vagyok esve h nekem már sose lesznek barátaim,többször hittem azt h igaz barátokat találtam,de mindig csalódnom kellett bennük:S:(.Nagyon magányos vagyok hét közben a suliban is...és még 3,5 évet kell kibírnom itt:(.egyedül csak a barátomra számíthatok(igaz még csak 2 hete vagyunk együtt)de ő is csak hétvégén tud hazajönni a koliból:S:( Egyszerűen alig várom h végre hétvége legyen és vele lehessek,mert csak akkor érzem jól magam,a hétköznapokat kínszenvedés végig csinálni.:S:'(((

szóval nagyon hiányoznak a barátok az életemből..:S:(

16/L


2010. nov. 15. 15:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Van ez így sajnos....velem is előfordult már ilyen több barátnőmmel is....mindegyik egy hisztis kis pics@ lett...rühellem őket már...de most elmentem másik gimibe másfél éve, és ott több barátot is szereztem és nagyon szeretem őket (L).... fel a fejjel! előbb utóbb úgyis találsz magadnak barátokat! tesód nincs akivel ezt megbeszélhetnéd? vagy a barátoddal....


16/L

2010. nov. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én is fogtam már ki felszínes, kétszínű "barátokat".Én is csalódtam bennük.

Valószínűleg te az átlagnál érzékenyebb vagy és ezért nehéz elviselni.Az élet ennél még sokkal de sokkal keményebb lesz ha önálló életet élsz, úgyhogy meg kell edződnöd.Elhiszem hogy nagyon hiányoznak.Chat.hu-re regizz fel, ott majd találsz magadnak haverokat, talán igaz barátot is.

2010. nov. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat

chat.hu-n fenn vagyok,de a legtöbben oda csak webkamozni járnak fel ,legalábbis én ezt tapasztaltam,mondjuk még egy próbát megér.

2010. nov. 15. 16:09
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

hasonló érzés :) rajtam is végigsöpört 1x 2x >.< Jó ötlet a netes barát ^_^ De a chat.hu-t nem ajánlanám.Ott én perverz **** mániásokat találtam csak.: D egyből ott is hagytam: )

hotdog-on sok jó arc van : D ha van kedved regizz fel,persze mindenhol vannak bunkók akik elrontják egyetlen beszólással az egész napodat vagy estédet,de nem kell velük foglalkozni,nem mindig sülhet el jól a barátbecserkészés :) De sokszor nagyon megéri :) Azért nagyon rendesek is vannak.Én is neten találtam kb. a barátaim felét.: D mindig feltudnak vidítani ha van v.mi.

SOk sikert neked! Remélem jobb lesz és majd lesz több barátod.

2010. nov. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm,aranyos vagy:)
2010. nov. 15. 19:44
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha kell egy netes barát, akinek kiöntsd a lelkedet, akkor írj privit. Szeretnék segíteni!


Nyugi, nem harapok! :)


20/F

2010. nov. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Tudom hogy rég volt már, de változott valami? Hol találtál igaz barátokat ha találtál? Hasonló cipőben járok mint te...:/

17/l

2016. nov. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!