Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy mikor...

Miért van az hogy mikor egyedül vagyok itthon teljesen depressziós hangulatban vagyok? Valaki van ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
2011. máj. 27. 21:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
50%
Biztos, hogy van más is ilyen helyzetben. Én itthon vagyok egyedül, és ez most nekem nagyon jó. vagyis nem vagyok depis, mert egyedül vagyok. szabadsáááááááááág!
2011. máj. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Nyugi, ezzel nem vagy egyedül.


Én szeretek egyedül lenni.

2011. máj. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
De mit lehet ez ellen tenni?Nem lehetek mindig társaságban
2011. máj. 27. 21:09
 4/15 anonim ***** válasza:
én!
2011. máj. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

de nem azért vagy depressziós mert egyedül vagy?


Nekem is így szokott lenni,

megoldás, kell próbálni találni ismerösöket, barátnöt, akivel tudsz találkozni mikor nem akarsz egyedül lenni

2011. máj. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Valószínűleg alapból depressziós vagy, csak ha társaság van körülötted, az elvonja róla a figyelmedet. Vagy a szimpla unalmat kevered a depresszió érzésével. Próbáld meg egyedül is szórakoztatni magad: olvass jó könyvet, nézz filmet, kézműveskedj, menj el sétálni, szóval próbálj ki mindenfélét, amit egyedül is lehet csinálni, hátha találsz valamit, ami leköt.
2011. máj. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

mert hiányolod az emberi kapcsolatot.

az ember társas lény ha hosszabb ideig hiányolja a kapcsolatokat könnyen válik depresszióssá főleg ha genetikailag belé van kódolva.


lehet hlyeséget írtam akk javítsatok ki. én mindössze szintén depressziós vagyok elég régóta azért tudok ennyit a témáról. a mélypontot tudom késleltetni vagy a tünetek kezelni, elrelytenide ennél semmi több.

2011. máj. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Én is ilyen helyzetben vagyok.. Ha egyedül vagyok itthon rám tör sokszor egy hihetetlenül erős "depressziós" hangulat, viszont nálam az a helyzet, hogy ha emberek között van akkor is rám tör, mert úgy érzem, hogy hiába vagyok mellettük, "másik bolygón járunk" fura...
2011. máj. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Ez egyáltalán nem unalom, mikor egyedül vagyok érzem hogy nagyon mélyponton vagyok és néha sirok
2011. máj. 27. 21:49
 10/15 A kérdező kommentje:
Mivel tereled el a figyelmed vagy fordultál már segitségért?
2011. máj. 27. 21:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!