Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szüleim élünk. Anyámmal sosem...

Szüleim élünk. Anyámmal sosem volt jó kapcsolatom. Ha volt párom az volt a baj ha éppen egyedül voltam akkor az, egy kétszínű alak. Van egy élettársam, akivel szintén"jó pofizik", de a háta mögött nagyon aljas. Voltatok már hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
2010. febr. 7. 10:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nem az kérdés, hogy másvalaki volt-e ilyen helyzetben, hanem hogy ti miért vagytok benne? EL kell jönni ilyen helyről, mert tönkre fogja tenni a kapcsolatotokat. Soha nem élnék így együtt sem Anyámékkal sem Anyósomékkal. Még jószándékú szülőnél is a generációs különbségek komoly problémákat okoznak általában, hát akkor ha még nem jó a kapcsolatot Édesanyáddal.... költözzetek el!!
2010. febr. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én hála istenek külön élek az anyámtól.Nagyimnál lakok születésem óta. És Én is igy vagyok mint te. Szemébe jó pofizik a háta mögött meg mindennek lehordja. és olyankoat tud kitalálni hogy az eszünk meg áll és hireszteli mindnekinek. :S Semmit nem lehet vele csinálni már beszéltünk vele de változás nincs. Örökké jön kunmcsorogni pénzt egy darabig adtunk neki de rákapott hogy nem adja meg és már nagyon sokkal tartozik. Mikor szegény mama mondja neki akkor leáll vele kiabálni és mondja hogy biztos a lánynak a csávoja lopja el. Hogy a fenébe lopná el mikor ö viszi el. Mindneki tud rola :S Nagyon elszomoritó amit csinál :S
2010. febr. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!