Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Boldogság tisztességtelenül...

Boldogság tisztességtelenül vagy boldogtalan tisztesség a jobb? Melyiket választanád egy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés

Ha úgyérzed a boldogságodhoz hiányzik valami amit (hiába szereted a párod) amit csak úgy kaphatnál meg (talán), hogy lelkiismereti gond, tisztességtelen eszköz lenne.

Vagy elviseled az a kis hátsóérzést ami mindig szúr téged s ürümöt csöpögtet az örömödbe de "vígaszúl" ott a tisztesség, hogy kibirod, nem teszel ellene mivel tudod, ha lépnél neked is és neki is fájna.


2010. nov. 15. 18:21
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Gyah,jól megfogalmaztad.Mi van???Nem bírom felfogni...
2010. nov. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

1.Biztos vagyok benne hogy a kérdező az hölgy.

2.Ha férfi lenne egyszerűen azt kérdezte volna hogy MEGCSALJAM A TÁRSAMAT?

3.De ha férfi lett volna ezt NEM kérdezi meg :))) hanem megteszi.

2010. nov. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Nekem soha nem kéne a tisztességtelen boldogság, mégha a tisztességes néha boldogtalan is. Hidd el egyik legfájdalmasabb dolog ha belép egy harmadik.
2010. nov. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Szerintem azt akarja kérdezni, hogy lefeküdjön-e valakivel, miközben mással él kapcsolatban.
2010. nov. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
ne csald meg.
2010. nov. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
75%

Hogy tud a megcsalas valos boldogsagot vinni az eletedbe? Ha szereted, miert nem tudsz kompromisszumot kotni? Senki sem tokeletes.


En biztos, hogy boldogabb lennek boldogtalanul, de tisztessegesen, mert ha mar tisztessegtelen eszkozokhoz kell nyulni, akkor boldog nem tudnek lenni. Vedd eszre, hogy akkor is lennenek dolgok, amik nem klappolnanak, hisz akkor lelkiismeret furdalasod lenne es azert nem lennel boldog.

2010. nov. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
én is a lelkiismerettől félek. Mert nekem akkora van, mintha egy 3tonnás kocsit cipelnék a hátamon s mindig agyalok.
2010. nov. 15. 18:39
 8/22 anonim ***** válasza:
Mivel te a megcsalásra gondoltál így azt mondom tisztességes boldogtalanság, de ha csak simán egy szingli nő lennél, aki a társadalom kedvéért nem viselkedik erkölcstelenül, tehát nincs alkalmi partnere akkor azt mondanám tisztességtelen boldogság.
2010. nov. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Nem igazán megcsalni akarom őt. Idegen pasira se vágyom.

Inkább valamit tenni amivel végre megnyugszik a lelkem. Hogy ez 5óra lebegést jelent egy jeges tóban vagy egy részeg bulizást, esetleg csak agyonverni egy boxzsákot még magamsem tudom.

2010. nov. 15. 18:51
 10/22 anonim ***** válasza:
Én csak azt nem tudom felfogni, hogy akarhatod megcsalni, ha szereted a párod?? (minden rosszindulat nélkül) Akkor már nem szereted. Szerintem mindenkinek joga van a boldogsághoz és azért harcolni kell. De tisztességesen. Magyarul ha már nem vagy boldog és van más, aki mellett úgy hiszed boldog lehetsz, akkor le kell zárni tisztességgel a kapcsolatod és úgy belemenni a másikba. Persze ezt mondani könnyű, de mivel itt elmélkedünk, gondoltam leírom az "elméletem". Tedd mérlegre az új kapcsolatod és a régit, és amíg egy mód van rá, szerintem a régit próbáld megmenteni.
2010. nov. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!