Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukám azt mondta hogy ne...

Anyukám azt mondta hogy ne hozzak egyest és tanuljak vagy ha egyest kapok akkor eltilt a barátomtól alapjában véve nem vagyok rossz tanuló de becsúszott egy egyes és most nem akarom elmondani neki mert félek hogy eltilt a barátomtól mit tegyek?

Figyelt kérdés
2010. nov. 15. 20:46
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
nem matek a tantárgy és elfelejtettem rá tanulni és kértem a tanárt hogy ne írjunk mertm nem volt időm tanulni de nem fogadta el és így becsúszott egy egyes
2010. nov. 15. 21:02
 12/26 A kérdező kommentje:
Azthiszem hogy az utolsó válaszoló áll a gondolkodásomhoz legközelebb XD csak ott van a bűntudat :/
2010. nov. 15. 21:02
 13/26 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg. Ha eltitkolod és kiderül, akkor rosszabbul is járhatsz. A barátoddal meg találkozz suli után és akár tanulhattok együtt is, de egy egyesért biztos nem tilt el tőle anyukád, ha egyébként jól tanulsz.
2010. nov. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
79%
Mikor lesz javítási lehetőség? Röpdoga, hasonló? Tanulj és ha lehet, akár jelentkezz önként, javítsd ki minél előbb és utána mondd el anyukádnak, így annyira csak nem fog haragudni.
2010. nov. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
36%

ne mondd el, és ha mérges lesz hogy eltitkoltad mondd meg neki, hogy ha attól tilt el ami boldoggá tesz akkor ne csodálkozzon, ha pl arról se fog tudni ha lesz egy abortuszod, vagy üldöz a maffia mert adóságod van -.-

20/L

2010. nov. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem addig próbáld eltitkolni, amíg nem követi egy jobb jegy. Esetleg kérd meg a tanárt, hogy feleltessen le ugyanabból az anyagból, szerintem belemegy. Az egyes bennmarad ugyan, de ha rögtön utána ott egy négyes vagy ötös, mégis másképp néz ki.
2010. nov. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
39%

Sztem meg szakits a baratoddal, mert ennyi idosen semmi szukseged egy kapcsolatra...tanulj es tanulj es utana is tanulj...majd ha eleg erett vagy ahhoz h a szuleidnek ne hazudj, elkezdheted a pasizast...


Gondolom matekra is azert felejtettel el tanulni mert eppen a pasidon jart az eszed...vagy a kezed...

2010. nov. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
39%

A válasz írója 73%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 21:44


ember, te normális vagy?

a zseni holtáig tanul...jovvan majd aggszűz lesz...

mellesleg egyetemre járok, éss hidd el ott van anyi tananyag hogy aludni se legyen időm...sztem ilyen korban még, hangsúlyozom még...van idelye kapcsolatra...örüljön neki, és ne hagyja hogy elvegyék tőle azt ami boldoggá teszi, ha az anyja tényleg azt akarná hogy boldog legyen, és nem csak egy mintadiákkal akarna villogni sose mondta volna hogy eltiltja...én inkább anyucit küldeném el beszélgetni valami tanácsadóhoz, vagy nemtudom, de hogy nagyonelfelejtette mien fiatalnak lenni, az is biztos

2010. nov. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
40%

A válasz megírásának időpontja: ma 21:58:


Viszont ugy latom az erto olvasas meg nem megy, hiaba vagy egyetemista..."tanulj es tanulj es utana is tanulj...majd ha eleg erett vagy ahhoz h a szuleidnek ne hazudj, elkezdheted a pasizast..."


Emberunk nem mer elmondani egy egyest, mert megbuntetik...miert buntetik meg? mert az anyja jol tudta, h a kiscsaj nem erett arra h baratja legyen, mert el fogja venni az eszet es nem fog tanulni...tanult matekra? nem...meri vallalni a felelosseget? nem...ilyen ember erett arra h pasizzon? nem...mirol beszelunk?

2010. nov. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
72%

21:58 egyetemista? Jó vicc, még írni se tud... "idelye", "mien" :D Ilyen emberek kerülnek be manapság egyetemre...?

Szerintem igaza van annak, aki azt írta, hogy éretlen még az a lány, aki egy ilyen dologmiatt hazugozni akar. A szülők sokkal jobban értékelik az őszinteséget, és sokkal jobban megjegyzik, ha a lány eltitkolja az egyest és kiderül, mint ha bevallja és később kijavítja (és közben ne adj' isten nem találkozik annyiszor a barátjával, mint előtte).

2010. nov. 16. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!