Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukám azt mondta hogy ne...

Anyukám azt mondta hogy ne hozzak egyest és tanuljak vagy ha egyest kapok akkor eltilt a barátomtól alapjában véve nem vagyok rossz tanuló de becsúszott egy egyes és most nem akarom elmondani neki mert félek hogy eltilt a barátomtól mit tegyek?

Figyelt kérdés
2010. nov. 15. 20:46
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
várd meg amíg kapsz pár jobb jegyet...én mindig úgy szoktam hogyha véletlenül becsúszik egy egyes akkor megvárom hogy kapjak több jobb jegyet és ugy megyek haza hogy kaptam mittomén 2 ötöst egy négyest éss egy egyest....ilyenkor nem szokott annyira haragudni anyukám....jó mondjuk ő nem az az ordibálós fajta, de azért tud haragudi egy-egy rossz jegyért...
2010. nov. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
60%

én arról beszélek hogy az ien büntetés mellett megéri hazudni...

mellesleg őszinteség: szép is lenne: anyu kaptam egy egyest, de az én életem és szeretem a pasimat, ne tilts el..

szted hatna?..sztem nem

amúgy meg pasi nélkül is kapnak karót az emberek, hihetetlen de igaz...és ilyenkor is az az öszefüggést keresik hogy "mert biztos azért mert boldog mertél lenni, és már nem is koncentrálsz a kötelezőre"..namindegy..

2010. nov. 19. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Jó, azért meg lehet érteni a szülőt is, érthető módon olyannal próbálja rábírni a gyereket a tanulásra, ami fontos számára. És a kérdező azt mondja, "elfelejtett" rá tanulni - oké, pasi nélkül is elfelejthetett volna, de akkor mit csináljon az anyja, hogy tanuljon? Megverés, bezárás valószínűleg szerinted se jó ötlet. Aki elég érett egy kapcsolatra, az legyen érett arra is, hogy tegyen a jövőjéért...
2010. nov. 19. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%
hát sztem sokkal célravezetőbb lenne ha mutatna neki egy csöves nénit az utcán, hogy látod, ő nem tanult tovább...
2010. nov. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim válasza:

Hat mindenkivel megesik, hogy kap rossz jegyet, ez normalis, en el is hiszem, hogy felsz.

Probald elmondani neki valahogy... Pl.: "Anya, kaptam egy egyest matekbol, es bocsi, hogy eltitkoltam." Aztan meg megigered neki, hogy felelsz egyet, persze ugy, ha tanultal is. Jobban nez ki egy egyes meg egy otos vagy nem?

2011. júl. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Úgy egyébként hogy érti, hogy eltilt? Bezár a házba és lenyeli a kulcsot? Hát elmész a barátoddal ezután is (na nem úgy), és kész, mit tud csinálni?

Sosem értettem azt, akik büntetéssel akarnak jobb jegyet kisajtolni, én érettségi előtt állok, és azért vagyok jó tanuló, mert még 11 évesen el lett nekem magyarázva, hogy ez nekem miért jó. Ha ezek után úgy döntök, hogy virágárus akarok lenni, akkor is szeretni fognak. Soha nem kiabáltak velem egy (1!!!) db egyesért. És lássatok csodát, normális életem van, igaz barátom pont nincs, de eleget tanulok, sportolok, szórakozok, és mellette negyedannyi stresszel hozom azt a szintet, amit a többiek idegroncsként teljesítenek, "mert Úristen, mit fognak szólni, ha..."

Ja, és egyébként mennyi az átlagod matekból? Mert nagyon nem mindegy, hogy 4.8-ra vagy 2.1-re kaptad-e azt a karót...

19/L

2015. márc. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!