Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan alakítsak ki köztünk...

Hogyan alakítsak ki köztünk rendes apa-lánya kapcsolatot?

Figyelt kérdés

A szüleim 5-6éve,hogy elváltak.Anyuval élek+hugommal.A nővérem már elköltözött tőlünk.

Nagyon szeretem anyukámat,de hiányzik egy apa az életemből:(

Aput nagyon ritkán látom,talán havonta egyszer.Nagyon jó lenne Vele többet találkozni,beszélgetni.Nem egy minta apa,de nekem hiányzik az apai szeretet.Sajnos anyu nem tud egyszerre anya és apa is lenni.Nekem kéne felé lépnem vagy,ha hiányzunk neki(a hugommal eggyütt)akkor majd ugyis "felkeres"??

Szerintetek mit csináljak?

17/L


2010. nov. 16. 17:33
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát tudod én elgondolkoznék azon,hogy mért csak havonta 1X látjátok egymást...
2010. nov. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
ezt,h érted?:/
2010. nov. 16. 17:44
 3/10 anonim ***** válasza:
Beszéld ezt meg apukáddal. Nem biztos,hogy csak azért nem találkoztok többet,mert nem akar veletek lenni. Lehet,hogy anyukád miatt nem. Ha beszélgettek,akkor kiderül,hogy milyen kapcsolatot tudtok kialakítani egymással.
2010. nov. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
58%
Hát ha nagyon érdekelnétek őt,akkor szerintem megoldaná a többi találkát... De nem tudom mi a helyzet nálatok,lehet hogy nem ér rá vagy vmi... Néha felhív titeket vagy e-mail?
2010. nov. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

nem hív,se email.

De amikor még nyáron fent volt akkor nagyon jól eltudtunk beszélgetni.Azt mondta,h hiányzunk neki és hogy változtatni fog ezen az állapoton,hogy alig látjuk egymást.Azóta semmi:S

2010. nov. 16. 17:49
 6/10 anonim ***** válasza:

Hááát :S

Sok sikert :)

2010. nov. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi szépen,rendes vagy:)
2010. nov. 16. 17:53
 8/10 anonim válasza:

Ez az a kérdés amire,azt lehet mondani:Kettőn áll a vásár.

Persze nem elég hogy te igényeld a társaságát.Az jó ötlet hogy beszéljétek meg.Ezzel kezdődik.

A folytatás azon múlik ki mit szeretne ,és mire hajlandó!

Tapasztalataim,szerint nem jó erőltetni.Az csak vissza felé sül el.

Ha csak te közeledsz, és felőle nem látsz törekvéseket,akkor nem érdemes törni magad.

Egy esélyt meg ér.

2010. nov. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát,tényleg remélem neked összejön,mert nekem nincsen apám aki törődne velem.. :/ Soha nem érdekeltem igazán,ha láttam is csak baj lett belőle....
2010. nov. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Hát majd kiderül,hogy mi lesz.


Ez elég sajnálatos,hogy nem törődik Veled apud:S

2010. nov. 16. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!