Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az a dolog az életedben/csa...

Mi az a dolog az életedben/családod életében, amit megváltoztathatnál, ha visszamehetnél az időben?

Figyelt kérdés
2010. nov. 17. 00:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Jobban odafigyelnék a férjemre. Talán még ma is élne,de azt hiszem a sorsát senki nem kerülheti el. Azt gondolom nekünk ez volt megirva.
2010. nov. 17. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Jobban kimutatnám a szeretetem, a hálám, főleg az anyukámnak...néha olyan piszkosul érzem magam a hálátlanságom miatt, de már nem tudom visszacsinálni
2010. nov. 17. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy nem ez a legnagyobb dolog, de most ez jutott eszembe es epp azert bantam meg, mert nem ertekeltem. Tehat, hogy bizonyos emberekkel nem baratkoznek, mig mas emberekkel igen. Mert idokozben kiderult, hogy ki az, aki a penzert vagy valamilyen elonyert baratkozott meg ki nem... lenne mas is, de azert ez sem mindegy. A sok kirakatembert kitennem az eletembol. Arra sem meltoak, hogy ismerkedjem veluk. Persze elore az ember nem tudja, hogy ki milyen.
2010. nov. 17. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Férjemmel jó messzire költöznénk az anyósomtól, hogy ne piszkálhasson, bírálhasson minket állandóan (szegény férjemet is bántja a dolog).
2010. nov. 17. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
79%

Letenném idöben az érettségit, nem csak 12 elvégzett osztályom lenne. Mondjuk ez kétélü dolog, mert ha így lett volna, akkor nem ismerkedek meg a mostani férjemmel, és nem lenne közös kislányunk, akit imádok. Na az nagyon rossz lenne! De ez is rossz, hogy nincs érettségim..:S

Egyébként olyanon változtatnék ami nem rajtam múlt. Nem abba az oviba és általánosba járnék az tuti, mindig ki voltam közösítve, csesztetve voltam stb. A mai napig egy seb számomra, rányomta a bélyegét a mostani életemre. Kb. ennyit.

22/L

2010. nov. 17. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Lebeszélném Apukámat arról, hogy belevágjon abba a "nagyon jónak ígérkező üzletbe". Ha az nincs, a család most nem ott tartana, ahol.....de hát ezt senki nem tudhatta előre :(
2010. nov. 17. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Semmit nem változtatnék meg, minden úgy volt jó, ahogy megtörtént, mert ha nem lett volna akkor és ott az az esemény, akkor máshogy alakult volna az életem és talán nem ebben a mederben folyna, amiben most és az nem biztos, hogy jó lenne.

Kurt Cobain szavait idézem:"Oh, well, whatever nevermind."

2010. nov. 17. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Előttem valaki ezt írta: "Lebeszélném Apukámat arról, hogy belevágjon abba a "nagyon jónak ígérkező üzletbe". Ha az nincs, a család most nem ott tartana, ahol.....de hát ezt senki nem tudhatta előre :("


Ezt akár én is írhattam volna. És annyival megspékelem, hogy sokkal fiatalabbon kellett volna saját lábra állni, külön életet megalapozni. Ha mégjobban visszamegyek az ídőben, akkor pedig az alábbit változtatnám meg:

Általános iskolában a nagyszájúak kiközösítettek és sok lelki sérelmet gyűjtöttem be tőlük. Hosszú évekig úgy éltem, hogy milyen szemetek voltak és így meg úgy. Namost átértékeltem kicsit. Jobban kellett volna foglalkoznom az "imázsommal" még az alsó tagozatban és, ha már nem voltam egy amolyan "zsigerből nagydumás", akkor az ellenkezőjével nem kellett volna magamra felhívni a nagypofájúak figyelmét, hogy aztán örökké cikizzenek.

2010. nov. 17. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Oda adnám Apumnak az egyik vesémet. Így most is élne.
2010. nov. 17. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
85%
Akkor, 7 éve nem Őt választanám, hanem a Másikat. Lehet, a Másik sem lett volna az igazi, de akkor sem tartanék ott, ahol most egészségi állapot, pénzügyek, tanulmányok, munka szempontjából. Ott siklott ki az életem.
2010. nov. 18. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!