Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az a dolog az életedben/csa...

Mi az a dolog az életedben/családod életében, amit megváltoztathatnál, ha visszamehetnél az időben?

Figyelt kérdés
2010. nov. 17. 00:29
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%

Kedves Kérdező, szerintem teljesen felesleges bárkinek bármit ide írnia, mert megbánni vmit, amit a múltban elkövettünk és azt a mai napig NEM JÓVÁ TENNI, egyenlő a tehetetlenséggel, okolni magunkat meg a környezetünket, hogy ha anno ezt nem így, hanem úgy csináltam volna, akkor most jobban jártam volna, jobban élnék, önbecsapás.

Bocs az OFF-ért, csak eszembe jutott a válaszokat olvasva...

2010. nov. 18. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
85%
Nem hagynám abba az egyetemet. Akkor talán most, amikor hamarosan lejár a gyesem, könnyebb lenne elhelyezkednem, ha nem is a szakmában.
2010. nov. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Mivel nincs testvérem, mindig unatkoztam, úgyhogy 3-6 éves koromig minden nap nonstop azt hajtogatnám, hogy tesót akarok, valamint 8 évesen nem zabálnëk annyi sz.rt, hogy most ne kelljen szenvednem a kilók leadásával.
2010. nov. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
24%

nem vertem volna át, ha nem is szerettem volna. lehet akkor ma is élne, és nem okozna lelkiismeret furdalást, hogy lehet én is odatettem ezzel egy törést a sok közé, amibe beleroppant - de ez önzés, mert ettől csak az én lelkem lenne nyugodtabb.


de! soha ne azon gondolkodjatok hogy mi volt, aki folyton visszanézeget, könnyen megbotlik.

2010. nov. 19. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!