Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Ha visszamehetnél az időben,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha visszamehetnél az időben, akkor máshogy kérnéd meg a párod kezét? Lányok, szeretnétek, ha máshogy történt volna?

Figyelt kérdés
2009. júl. 3. 23:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Akkor fenyegették meg és zavarták el, amikor már az eljegyzést tervezte. Igen, szeretném, ha máshogy történt volna. :-(
2009. júl. 4. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Annyira emlékszem a lánykérésből, hogy a férjem sűrűn mondogatta akkortájt, hogy már rég összeházasodhattunk volna, csak drága a lagzi.És egyszercsak elkezdtük szervezni a lagzit.Tehát konkrétan semmilyen lánykérésre nem emlékszem.Most már utólag bánom, hogy így történt.10 év útán kezdett hiányérzetem lenni emiatt.
2009. júl. 4. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Pont ugyanúgy szeretném, hogy megkérje a kezem, mint ahogy történt annak idején. Semmit nem változtatnék meg. Igazi szép, tiszta érzelmekkel, egymás szemébe nézve. Még most is emlékszem a hangjára, tekintetére. (Pedig már nem ma történt :-))

Ha ajánlhatok valamit, kedves fiúk: a térdre ereszkedéssel egybekötött virágcsokor, gyűrűsdoboz, stb. átadás szerintem határtalan giccs. Nekem biztos, hogy a gyomrom fordult volna föl egy ilyen lánykéréstől. De nem kell rám hallgatni, engem már nem kell meghódítani :-)

2009. júl. 4. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nekem megfelelt, úgy ahogyan volt, szinte álomvilág volt, de sajna vége lett vagy 2 órája, azóta csönd és üresség van...
2009. júl. 4. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

köszönöm az eddigi válaszokat.

várok még továbbiakat!

2009. júl. 4. 23:58
 6/7 anonim ***** válasza:

nekem is jó volt igy,megkérte apuéktól a kezem,aztán étterembe mentünk és ott megkérte az enyémet is,olyan szöveget mondott,hogy hihetetlen,nem is tudtam hogy van ilyen romantikus énje is:-)

végigfut a hideg a hátamon,ha visszagondolok:-)

2009. júl. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én szerettem volna ha másképp történik mert jól kezdődött egy gyönyörű rózsacsokorba volt rejtve a gyűrűm és felhúzta az ujjamra de csak másnap kérte meg a kezem mert akkor volt valentinnap nekem ez olyan fura volt
2009. júl. 22. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!