Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehetne csinálni a tesómma...

Mit lehetne csinálni a tesómmal, aki tönkreteszi az életét?

Figyelt kérdés
Két éve összejött egy ramaty sráccal, akit először elfogadtunk, mert látszólag szerette a tesómat és nem lázitotta ellenünk. Tesóm terhes lett, a pasasnak mindegy volt, ha megszületik, ha nem. Ahogy megszütetett a baba, kibújt a szög a zsákból. Ellenünk uszitja, a pénzét elveszi, és a fizetését két nap alatt elkölti, hogy mire kitudja, összevissza hazudik mindenről, az apjával élnek 1 szobás lakásban 5en, nagy mocsokban és szegénységben. Hogy lehetne felnyitni a hugom szemét, hogy csak kihasználják? Féltem a hugomat és a kislányát
2010. nov. 17. 14:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Tesód is olyan marha h nem látja h koszban élnek?

Ha neki jó úgy sz*rjatok rájuk.

De én biztos h rájuk b*sznám az eget a palinak még a fogait is kirugdosnám 1enként.

18/F

2010. nov. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves a hugod? Nem lehet, hogy ahogy komolyodik majd belátja magától? Mert amég ott a rózsaszín köd addig ha mondjátok az igazat csak ti lesztek a hibások:S
2010. nov. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
19 éves. Anyuék már teljesen kivannak akadva tőle. Itt simán elférnének,persze pasasa nélkül. Vele nemtudnánk együtt élni...
2010. nov. 17. 14:48
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor pár év múlva szerintem ő is belátja majd, csak nehogy késő legyen...kitudja mire képes egy ilyen "férfi", majd lehet éveken át zaklatja.
2010. nov. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 paceman válasza:
100%

szerintem fizess valakinek,rugdossa ki a pasi fogait,

nyaraljon a korhazban legalabb 1 honapig,addig is megszabadul

a tesod tole,es addig lehet eszhez ter.

2010. nov. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
kedves utolsó, lehet hogy az lesz.
2010. nov. 17. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!