Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehetne csinálni húgommal,...

Mit lehetne csinálni húgommal, hogy ne legyen olyan visszahúzódó és, hogy legyen egy kicsit nőiesebb?

Figyelt kérdés

18 éves és elég fura...

Egyrészt nagyon halkan beszél, nagyon-nagyon vissza húzódó, egyáltalán nem viselkedik nőiesen, nem is öltözködik úgy.

Férfi cipőben jár, a nadrágja úgy ahogy normálisak, póló pulóver pedig szintén férfi.

Sminket és hasonlókat szerintem még gondolatban sem használ.

Ha pattanása van arra anyukám krémit használja,ezzel csak az a probléma,hogy több mint 30 év korkülönbség van köztük és anyukám a ráncaira használja azokat a krémeket...

Anyukám dezodorjait használja, és abból is annyit,hogy már rossz a környezetében lenni mert bűzlik a tőle.Itt is megjelenik a korkülönbség 18 évesen olyan dezodort használ amit egy 50 éves nő.

A legnagyobb komolysággal mondom,hogy ha anyukám ruháit hordaná nem nőiesebb lenne hanem nőies lenne.

Egyedül nem képes megállni a helyét sehol sem.

A járása olyan mint egy elefánté, pedig nem kövér van rajta egy kis felesleg de nem kövér, és úgy jár,hogy múltkor is ahogy jött azt hittem ,hogy a 120 kilós 60 éves apukám jön pedig csak ő volt a 18 évével és a 70 kilójával.

Udvarlója egy akadt, de annak is kerek perec megmondta,hogy nem kell neki, egyáltalán nem finomkodott pedig nagyon rendes srác volt, szerintem a srác először inkább ismerkedni akart ,de odáig sem jutott el.

Akkor még van az ahogyan ül...leül görbe háttal és támasztja a fejét az is eszméletlen...legutóbb anyukámmal mentek be a bankba ,hogy számlát nyissanak a nevére, én kint vártam meg őket, aztán ne jöttek visszamentem, látom,hogy húgom a fejét támasztva bambán néz előre míg anyukám intézte a dolgot...kérdezett valamit a nő aki intézte a számlát ő meg csak vállrántással jelezte,hogy nem tudja,neki mindegy.

Olyan is volt,hogy autóval mentünk még nyáron és közúti ellenőrzés volt,megállítottak kérte tőlem a rendőr a papírokat,húgom meg bambán meredt maga elé, odament egy másik rendőr behajolt az ablakon megkérdezte,hogy kisasszony jól van, húgom pedig válaszolt,hogy igen..de olyan halkan,hogy nem is hallotta a rendőr, és még mindig várta a választ majd még egyszer megszólította, húgom bambán ránézett, a rendőr ismét feltette a kérdést és akkor valamivel hangosabban mondta,hogy igen.

És jó ha 30 cm távolságra volt a rendőr húgomtól és úgy nem hallotta a választ, én is alig hallottam, igazából csak azt hallottam,hogy válaszol valamit mert csak motyogott.

Rokonok is mondták,hogy milyen furcsán viselkedik.

Nemrégiben megtaláltam az interneten a blogját, és el olvastam, leírta,hogy nem depressziós meg minden leírta bemutatkozásnak,hogy ő milyen visszahúzódó, de hogy ő ilyen, a blog szerint ő egy teljesen átlagos lány csak visszahúzódó.

Magyarul nem érzi,úgy,hogy változtatnia kéne,de a rokonok,család szerint és szerintem is kéne, legalább egy kicsit.

Az a legnagyobb vicc az egészben,hogy egyébként nem csúnya, csak ő öltözködik úgy, hogy nem valami szép.

Az arca is teljesen normális, egyenesek a fogai, normális az orra, minden rendben van az arcán,a haja is tiszta,nem töredezett annyi ember megirigyelné, nem is deszka, de neki arab nőnek kéne lennie, ott beöltözhetne rendesen.

Mit gondoltok, hogyan lehetne segíteni neki?Anyukám is próbálja meggyőzni,hogy csak egy kicsit változzon, de semmi...ha normális ruhákat vesz neki azokat nem hordja,odaadja a barátnőinek (2 barátnője van,az egyik szintén ilyen csak ő beszédes, a másik pedig teljesen normális -jól öltözködik,beszédes is)


2011. nov. 16. 13:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Ülj le vele és beszélgess el arról milyen a normális viselkedés. Vidd el vásárolni és vegyél neki csajos dolgokat. Kérjetek segítséget hasonló korú vagy kicsit idősebb lányoktól. Csak ismertek párat. A depresszióval meg lehet mit kezdeni. Szervezz neki programokat. Korcsolya, mozi, extreme park stb. Mozdítsd ki a kis világából...
2011. nov. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is beszélgess vele, meg a barátnőivel is. Bár ha ő így érzi jól magát..
2011. nov. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen voltam, teljesen ilyen.

A különbség az, hogy én 15 évesen viselkedtem így. Amikor középiskolába kerültem már nekem is kínos volt, hogy így nézek ki, viselkedek, stb...

Engem sem érdekelt más véleménye (szó szerint csövesnek neveztek) és nem hatott rám senki, semmi.

Sajnos ezt neki kell észrevennie, ilyen emberrel nem lehet beszélni... nem lehet rá hatni. Csak utálni fog érte, ha cseszegeted.

2011. nov. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Értem én, hogy jót akarsz, de hidd el, jobb, ha ráhagyod. Én mást sem hallottam tinikoromban és utána is, csak azt, hogy miért nem öltözködök-viselkedek nőiesebben. Meg majd nőiesedem, értsd: kerekebbé válok.

Tudod mit értek el? A maradék önbizalmamat is elintézték. Pedig nem vagyok sem csúnya, sem nőietlen, csak átlagos. De ők mást gondoltak jónak nekem.

Hidd el, amint úgy érzi, hogy ez így neki nem jó, vagy neki megtetszik valaki, majd változtatni fog. ha ő akar. Ha nem, akkor ilyen lesz. Megjegyzem, úgyis változni fog. Még gátlásos. De a- hiába jóindulatú - kritikáddal csak rontanál a helyzeten. Fogadd el őt, olyannak, amilyen, szeresd és mondd el neki hetente egyszer-kétszer, hogy de szép vagy, milyen szép a hajad, de szép a szemed, stb. Minden de... nélkül. Többet érsz el vele.

2011. nov. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok pszichológus, hanem mérnök, de szerintem két oka lehet. Egyik az, ha anyukád nem nőies, és ezt tanulta meg tőle, de ez nálatok nem játszik, azt mondod.


A másik az, hogy apukájától (van?)kevés bátorítást kapott. Ráférne egy kis lelki támogatás.

Dicsérjétek agyon, milyen jól néz ki, és máris több kedve lesz nőnek lenni. Ha bátortalan, akkor ösztönzésre van szüksége, nem elvárásokra.

Nem fogod tudni megváltoztatni a külsejét, és ne is törekedj rá, mert a külső mindig a belsőt tükrözi. Ha ezt teszitek, visszafelé fog elsülni, mert elvárásnak kezeli, és még jobban bezárkózik.

Egy nő, aki értékesnek érzi magát, és szépnek, azon ez tükröződik kívül is. Valószínűleg a húgod értéktelennek, rondának tartja magát, és átlagon alulinak. Ezért tesz is azért, hogy ilyen legyen.

2011. nov. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!