Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hallottad a kazincbarcikai...

Hallottad a kazincbarcikai cipészt, aki megölte az élettársát?

Figyelt kérdés
A Móricz téren, 2 naposan találták meg a rendőrök.Sosem lehet tudni ki kattan be?
2010. okt. 6. 19:01
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
77%
Jézusom...! :S
2010. okt. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
40%
Eleg hülye KErdes ... Már hogy hallotam volna? nem élek KAzincbarcikán XD
2010. okt. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
91%
hát ezt konkrétan még nem hallottam,de mostanában egyre több ilyen sztori van,hogy apuka egyik nap normális,másik nap meg elkezd gyilkolászni...nagyon szomorú ez és igazság szerint kezdek kicsit félni is,hogy mi lesz ebből a világból és mikor kattan be mondjuk az én szomszédom és kezd el lövöldözni az utcán,vagy ilyesmi :S
2010. okt. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Szóval a 2. válaszoló csak arról hall, ami ott történik, ahol él. Ez aztán a tájékozódás csúcsfoka.
2010. okt. 6. 19:08
 5/21 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:

Erre csak egy mentsége lehet a suszternak, ha az élettársa Szitkára szavazott, ő meg nem bírja a szocikat. Bocs, rossz vicc volt.

Tudsz egy linket betenni? A [link] -n sem leltem semmit.

2010. okt. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
87%
én barcikai vagyok de nem hallottam róla :O
2010. okt. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
69%

Szóval a 2. válaszoló csak arról hall, ami ott történik, ahol él. Ez aztán a tájékozódás csúcsfoka.


Nem, csak azt akarta kifejezni, hogy nem tudsz fogalmazni. Nem hallotta a cipészT, de hallott a cipészRŐL.

2010. okt. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Én sem találtam linket, de a közelben lakom, lehet még eltelik pár nap mire bekerül a hírekbe. Vasárnapra virradóra találták meg, és állítólag olyan 48 órás halott lehetett.
2010. okt. 6. 19:15
 9/21 anonim ***** válasza:
90%

oda járok suliba

aszem be kell szereznem egy 9mm-st

2010. okt. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
a legjobb családban is előfordul
2010. okt. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!