Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, férfiak, ti milyen...

Fiúk, férfiak, ti milyen tulajdonságok, jellem alapján választotok magatoknak barátnőt, élettársat?

Figyelt kérdés
2011. jún. 1. 14:40
 1/9 anonim ***** válasza:
33%
mindenkinek teljesenként. nincs két egyforma ember
2011. jún. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
46%

Akin látom a tisztalelkű jóindulatot és őszinteséget.

Mondjuk könnyebb olyan tulajdonságokat írni, hogy MIK NEM jönnek be, azaz taszítanak.

Nem szeretem azt a fajta női attitűdöt, amikor zavarban vagy előtte, olyan a viselkedése, mintha meg kellene neki felelned, és kevés vagy hozzá. Nem szeretem a haszonleső típusokat, de legjobban az taszít, aki olyan "elvárásosan viselkedik". Tehát úgy beszél a férfival, hogy az "ne merjen" másképp vélekedni valamiről, mint ő.


Példa: egyszer volt egy barátnőm, kibontott, hosszú haja volt. A szél úgy a szemébe fújta egy alkalommal, hogy nem tudtam melyik az eleje és a hátulja a fejének. Annyit mertem tőle kérdezni, hogy nem zavarja-e, hogy a szemébe lobog a hosszú haja. Erre arrogánsan, olyan "mégismitképzelsz" stílusban nekem esett, hogy "Akkor most vááágassaaaam leeee?" - nem sokáig jártunk együtt.

2011. jún. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%

mark86


sokat beszélgetek egy lánnyal és ha megtaláljuk a közös hangot akkor van esély egy kapcsolatra! nincs konkrét szempont mert valakinek például jól áll ha szerény,valakinek nem! teljesen egyénfüggő....

2011. jún. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
57%

"Példa: egyszer volt egy barátnőm, kibontott, hosszú haja volt. A szél úgy a szemébe fújta egy alkalommal, hogy nem tudtam melyik az eleje és a hátulja a fejének. Annyit mertem tőle kérdezni, hogy nem zavarja-e, hogy a szemébe lobog a hosszú haja. Erre arrogánsan, olyan "mégismitképzelsz" stílusban nekem esett, hogy "Akkor most vááágassaaaam leeee?" - nem sokáig jártunk együtt."


Elképesztő néhány nő hogy ki tud akadni a dolgokon :D Én röhögve hátrasimítottam volna a hajam :D És még téged szidott le :D 22/N

2011. jún. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tolok olyan szekeret amit csak nekem kell tolnom és az összes energiám abba megy bele.Ha a lány nem segít akkor nem érdekel
2011. jún. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
15%

Fő szempont, hogy kisebb legyen nálam, (nem ver meg)

előny még, ha néma (nem beszél vissza)

és nyerő, ha árva (nincsen anyós!) :)

2011. jún. 3. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Legyen tiszta gondolatai, a legtöbb csaj olyan 20-25 között olyan nagyon mély érzelműnek, és gondolkodásúnak tartja magát... pedig közben sekélyesek.


Ergo, szeretem ha kicsit 1 felé jár a gondolkodásunk, utálom ha sértődékeny, fennakad minden mondaton.. aztán duzzog és ötpercenként kell kérdezni mi a bajod? mibánt? stb. A fentebbi válaszoló is írta a volt csaját, némelyik felnőtt nőként is nevetséges... Ráadásul éreznem kell az őszinteségét, nem kétértelmű. Ne kelljen agyalnom hogy most 'ez' az igazat mondja?, és bíznom kell benne 110%-ig. Ha ezt nem adja meg, akkor ideig óráig működik a kapcs. De semmi komoly nem lesz belőle...


Ja és még 1 dolog: utálom ha gyerekes, szal nekem ne viháncoljon mint egy 13 éves lányka, és az sem árt ha tudja mit akar az élettől...

2011. jún. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem a férfi választ, hanem a nő, ezt nem tudtad? A férfi max. reménykedhet, hogy kell a nőnek. De a mai finnyás beképzelt p.csákat elnézve, 100-200 év és kihal az emberiség:)))
2011. jún. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
hello igazából mindenkinek más és más szerintem, de az jó ha a csaj nem zsarol érzelmileg,( he nem igy lesz szakitunk) legyen kedves de ne nagyon nagyon , tudja mit akar, humoros nem túl komoly, és legyen nyitott persze nem mindenre. amugy nem értem mért kérdezel ilyet, rem nem azért mert meg akarsz valakinek felelni, és akk majd a válaszok alapján változol. legyél önmagad és kicsit laza,ennyi:)
2011. jún. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!