Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Én már nem tudom mit gondoljak...

Én már nem tudom mit gondoljak. Teljesen tanácstalan vagyok. Nektek van tippetek? Miért csinálja ezt? És én mit tehetnék?

Figyelt kérdés

18éves lány vagyok... és van az osztályomba egy srác... az egyszerűség kedvéért nevezzük el mondjuk X-nek.

Szóval X az o.társam, akivel néha-néha dumálok. Nincs problémám vele.

Na X-nek van egy bátyja Y. X is a suliba jár de ő már 20éves, szakmázik.

Nos, a helyzet a következő:

Y hónapok óta bámul engem, főleg az udvaron...és ez már a barátnőimnek is feltünik. Más lányokra is rápillant, de engem egyfolytában, nagyon feltünően bámul.

Sokszor direkt nem nézek oda, inkább bemegyek a mosdóba, hátha van rajtam valami, ami vicces vagy ciki.

De sosem találok semmit, ha kivan tussal huzva a szemem, nem folyik el, a hajam sem kócos, meg semmi.

Teljesen normálisan öltözöm, sportosan vagyok nőies, de mindig van rajtam valami... vagy a szememet huzom ki vékonyan, vagy a hajamat tűzöm fel stb.

Szóval nem vagyok egy miss p*csa. Farmer, tornacsuka, polo/pulcsi, bőrdzseki.

Szóval ott tartottam hogy nagyon bámul.

Amikor kimegyek rágyújtani egyből kiszúr és bámul ha máshoz beszél akkoris, ha háttal vagyok neki AKKORIS:O

És kezd bejönni nekem:( A baj az hogy van barátnője...

De úgy képzeljétek e ezt a bámulást, hogy nem a testemet nézi hanem az arcomat, a szemembe néz, és akárhogyan állok folyamatosan figyel, figyeli a mozdulatomat a beszédemet, mindenemet.

Hihetetlen.

Persze ezt X-nek nem mondtam még, nemis akarom neki szóvá tenni.

De a barátnőmnek is feltünik már sokszor ő mondja hogy "Istenem, ez már megint téged néz... mostis...mostis...mostis"

De mi ilyen érdekes rajtam 3hónapja egyfolytában minden áldott nap????????

És nemis hasonlítok a csajára.

De ez a nézés már hihetetlen

egy nap van kb 7szünetem és a heti 5napból minden nap bámul mind a 7szünetben o.O


2010. nov. 18. 18:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Gondolom tetszel neki. Mi ezen olyan rejtélyes?
2010. nov. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

én csak azt nem értem, hogy ha ennyire bejövök neki akkor miért nem szólít meg vagy akár köszönhetne is.

de van nője...:S

2010. nov. 18. 19:00
 3/6 A kérdező kommentje:
bocsánat X szakmázik:D elirtam
2010. nov. 18. 19:00
 4/6 A kérdező kommentje:

VAGYIS Y NA!!!!

Y A 20ÉVES:)))

2010. nov. 18. 19:00
 5/6 anonim ***** válasza:

Qr\/aélet, hogy tetszel neki. Sztem még saját magának sem meri bevallani, pláne a barátnőjének, hát még neked!

Érdekes, de ha tényleg a szemedbe néz, akkor már valami van! Nos mit lépsz rá?

2010. nov. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

fogalmam sincs mit léphetnék:)

Visszatart hogy van csaja:(nemvagyok paraszt

de lehet hogy holnap nem kapom el a tekintetemet, hanem bátran félig lesütve belenézek énis a szemébe:))

2010. nov. 18. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!