Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom mit gondoljak?

Nem tudom mit gondoljak?

Figyelt kérdés
4napja beteg lettem és nem akar elmúlni fáj a torkom folyik az orrom és nagyon rossz a közérzetem ,van két gyerekünk egy 4éves és egy 2hónapos,meg kértem a férjem,hogy maradjon itthon velünk és ne menjen ma focizni mert nagyon nem vagyok jól meg látta is,de ő azt mondta szóljak a rokonaimnak mert ő sokat dolgozott és jár neki ez őnző lennék .
2011. okt. 11. 18:36
 1/9 anonim ***** válasza:
47%
Tudom nem erre vagy kíváncsi,de ha rossz a közérzeted,ne agyalj,hanem mielőbb feküdjetek ma le,bújj be az ágyba és pihenj, gyógyulj!!!
2011. okt. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%
jó aláírom. neki is jár a pihenés. nem tudom mit dolgozhat a férjed,de azért segíthetett volna egy kicsit -.-
2011. okt. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
Nem te vagy önző, hanem a férjed. Nyilván nem örömből lettél beteg. Ha van olyan rokon, aki mindig ráér és azonnal pattan, akkor meg lehetne oldani talán, hogy a férjecske mehessen szórakozni, de kellene hogy legyen annyi gerinc benne, hogy nem teszi meg. Legközelebb, ha ő lesz beteg, fogd a retikülöd és lazán közöld a kis drágával, hogy bocsi, de te épp nem érsz rá ápolni, mert menned kell shoppingolni/barátnőzni/moziba.
2011. okt. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Az anyja p*csáját...

Sajnállak, hogy ilyen férjed van.

2011. okt. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
47%
Kedves első, 2 hónapos gyerek mellett aztán lehet pihenni :))
2011. okt. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
63%
Nem vagy önző, kedves, de a dolgok nem mindig a mi akaratunk szerint alakulnak, ebbe bele kell nyugodni. Tudom, hogy ilyenkor jól esne egy kis törődés, kis odafigyelés, de hagyd, ha ő nem hajlandó ezt megadni neked, és előbbvaló az ő szórakozása, akkor hadd menjen. Ne vedd a szívedre, kedves.Hasonló dolgokat nap mint nap tapasztalunk, akár családon belül is.Készíts magadnak egy jó teát, tekerj egy kis vizes ruhát a nyakadra, és gondolj valami nagyon szépre. Jobbulást kívánok neked és ölellek szeretettel így ismeretlenül is.
2011. okt. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
le feküdnék szívesen , de két kislány mellett nem tudok a rokkanok nem mondhatom,hogy egész nap legyetek itt sajnos idősek amúgy informatikus .
2011. okt. 11. 18:49
 8/9 anonim ***** válasza:

Én megmondom mit gondolj.

A férjed egy önzö állat, nem család való neki az biztos.

Gondolom nem ez az elsô eset, sajnálni tudlak csak.

Pedig férfi vagzok.

2011. okt. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én kibuktam volna!Mi az,hogy neki a foci fontosabb,mint a beteg felesége??Na meg a gyerekek.

Majd máskor elmehetett volna fofcizni...

Jobbulást, majd ne hogy merd ápolni,ha beteg lesz!

2011. okt. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!