Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez elfogadott/norm...

Szerintetek ez elfogadott/normális dolog egy családban? én nem úgy érzem.

Figyelt kérdés

Csak simán csináltam a konyhában egy turmixot mikor apám bejött és rögtön ezzel jött: Leégetted az a kiba.szott gépet!

mire én mondtam hogy nem, nem égettem le ez már évek óta ilyen sőt azóta mióta megvették, majd elkezdett velem hepciáskodni hogy miről beszélek meg hogy én ne pofázzak neki mert majd kapni fogok. Jó oké gondoltam hagyom mire ő csak nagyon mondta a magáét hogy én milyen tiszteletlen vagyok stb.. mire kérdeztem tőle hogy hányszor használta már azt a gépet mert tényleg mindig ilyen volt. erre ő ordított hogy hogy merem én őt kérdőre vonni én* a kis b.zi ne merjek tőle kérdezni mert ezt csak ő! teheti velem.. jó de elmotyogtam magamba hogy akkor sem használtad még És egy olyat leb.aszott hogy kifordult a fél turmix a kezemből utána meg még nézett rám hogyha így viselkedek még ennél nagyobbat is kapni fogok konkrétan szét fogja verni a fejem.. Na utána jött a kérdés magamba hogy tulajdonképpen mi rosszat is csináltam?16 éves vagyok de esküszöm nem értem hogy mi a f*szomért van ilyen családom...de őszintén szerintetek ez normális?


2010. nov. 18. 20:25
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
:( sajnálom...
2010. nov. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Atya ég, apád eléggé idegbajos lehet. Amúgy jól látod, ez nem normális.

Mondjuk ha tudod, hogy ilyen, akkor inkább engedd el a füled mellet a megjegyzéseit, ne válaszolj rá.

2010. nov. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
22%
legyen legközelebb annyi eszed, hogy nem provokálod. ez van:(
2010. nov. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez egyáltalán nem normális sztem ülj le majd vele egyszer beszélni! Vannak alkohol problémái? Mert ha igen akkor először azon kéne segíteni. NE hagyd magad bántalmazni, ő sem olyan nagy ember hogy eltűrd tőle az ilyen bánásmódot, főleg hogy az apád.... Ha a családodra nem számithatsz, akkor kire számíts? Öszintén sajnállak.. Lehet jobban jársz ha nem beszélsz vissza (bár én tuti visszabeszélnék, mert idegbeteg leszek ha rondán beszélnek velem). Többször is előfordult már ilyen?
2010. nov. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
persze ezek szinte minden naposak... de sajnos olyan vagyok hogyha tudom hogy igazságtalan és úgy szid hogy nincs rá oka akkor nagyon ideges leszek és muszáj megvédenem magam...igen vannak alkohol problémái de ő ezt nem látja be
2010. nov. 18. 20:38
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
ezek után legyen az az elsődleges célod hogy minél előbb elköltözz otthonról
2010. nov. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Uhff... Hát az rossz, hogy nem látja be! Nem igazán tudom, hogy mit kezdj ezzel a helyzettel. Édesanyád is veletek lakik?
2010. nov. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Apád egy féreg!

Anyukád mit csinál ilyenkor?

Én lehet, hogy jelenteném valami családsegítőnél vagy az osztályfőnökömnek vagy ilyesmi...

2010. nov. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
anyum ilyenkor mondja hogy hagyjam rá és próbálja csitítani apumat és persze olyankor anyummal ordít..van hogy már kezdek beletörődni de amikor ok nélkül megver azt nagyon nehezen viselem..
2010. nov. 18. 20:53
 10/18 anonim ***** válasza:

Szerintem nem tudod megváltoztatni, hiába is beszélsz vele. Mivel ő az apád, és pillanatnyilag az ő lakásában laksz és ő tart el, nem tudsz sajnos ellene mit tenni. Ereszd el a füled mellett. Tudom, hogy ez nehéz..

Sok szülő nem akarja, hogy felnőjön a gyereke, és szeretné megőrizni azt a látszatot, hogy ő a főnök, és ő is uralkodhat valaki fölött..

Te tudod mi az igazság, így felesleges odamondogatnod neki: láthatóan nem az érdekli, csak valami ürügyet keres, hogy bizonygathassa hatalmát fölötted.

Légy te az okosabb: hagyd rá! Így sem lesz ennél jobb a kapcsolatotok, de sokkal jobban elmérgesedni sem fog. Sajnálom, de ez egy kezelhetetlen helyzet: egyedül az ellen tudsz valamit tenni, hogy még inkább a nyakadra másszon.

2010. nov. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!