Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miért akar tönkret...

Szerintetek miért akar tönkretenni az apám?

Figyelt kérdés

Nálunk engedéllyel lehet lekapcsolni a villanyt,vagy felhúzni a redőnyt,az apám barátnője engedélyével.És ha az iskoláról beszélek az apám ennyit mon engem k-ra nem érdekel,utána később letagadja hogy ezt mondta.

A múltkor azért veszekedett velem egész este,mert megkértem hogy halkitsa le a tv-t különben meg év végén vizsgáznék.Azt üvöltödte ha igy csinálom tovább akkor korházba kerülök,mondom neki hogy ez fenyegetés volt? és azt mondta nem.Ő sörözik,de nekem nem vesz italt másnak mindenkinek vesznek otthon gyümölcslét,ő meg azt mondja az mű,és hogy az ő dolga hogy sörözik.A kisboltba is csak mindig italért megyek le.Minden veszekedésnél,természetesen én vagyok a hibás,minden délutánra beiál.és úgy üvöltözik velem,hogy a kezét úgy emeli mint ha meg akarna ütni.Én már lasan tönkre megyek idegileg mint ahogy az anyukám is tönkre ment mellette,nem tudom mit csináljak,de velem még külföldön is veszekedni szoktak:))Nincs kihez mennem,ja és apám a nővéremet isteníti,állandóan őt dicsérte a nővérem már nem is beszél velem,apukám ezzel nem foglalkozik.Én hiába hozok jó jegyet ha most más miatt veszekszik velem.

Én már füldugót használok ha már tudom hogy úgy is veszekszik velem a tv miatt,de szerintem nem normális dolog hogy kb 39 es hangossággal halgatja én meg jó halkan és megkéremtőle halkitsa le és veszekedés van belőle.Félek az apámtól,és elegem van belőle.


2010. nov. 19. 08:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de az apád egy alkoholista, beszámíthatatlan ember. Sok jót ne várj tőle, ő már megváltozni nem fog, ha teheted, költözz el mihamarabb!
2010. nov. 19. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Elköltözzni lehetö leghamarabb vagy kiiktatni az apukát... Megváltozzni nem fog csak ha mondjuk valami okos trükkel megmented az életét :D
2010. nov. 19. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
az én apám se jobb és már 17 éve alkoholista és depressziós egyszerre sokszor fenyegetett meg minden de egy idő után meg elégeltem,először hagytam hadd csinálja hátha meggyógyul addig is kiállok mellette(ez volt kis alsós koromban),aztán gimire már beláttam hogy ez nem használ mert bármit tettem vagy mondtam az rossz volt és közben verte az anyámat aki addigra már lábra állt és visszaütött.Nem törődtem vele ellenálltam és egy idő után megszokta hogy engem már nem tud irányítani, ha azt teszed amit mondd akkor egyre inkább érzi a fölényét és egyre kegyetlenebb lesz veled(persze túl feszíteni sem szabad a húrt mert akkor olyan dolgot tehet veled ami által a kék fényekbe kerülsz)mert az én apám lelökte az anyámat a lépcsőn, meg engem is kergetett már baltával,de azóta elküldtük kezelésre és jól pórázra lett fogva,szóval ne hagyd magad minden téren húzz meg egy határt,mert ha nem igazi kiskirálynak fogja hinni magát és azt hiszi majd mindent megtehet veled mert te csak a rabszolgája vagy és ha bántani merészelne ne feledd ma már a halálos fenyegetőzésért is fel lehet jelenteni valakit
2010. nov. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Apád alkoholista és az ilyen véleménye nem számit ezt nyiltan mond is meg neki.
2010. nov. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!