Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Féltékeny vagyok a férjemre,...

Féltékeny vagyok a férjemre, mert a munkája mellett elkezd egy mellékállást, amihez havi egy-két napot szuper helyen tölt majd el képzésként. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
8 éve vagyunk együtt, most várom 2.babám, és valószínű elkezd egy mellékállást. Az a baj, hogy egy barátnőm is megy a képzésekre és attól tartok ott majd összejönnek, a csajnak nem mindig van kapcsolata. Férjem rendes ember, eddig még tudtommal nem csalt meg, de félek, hogy csak alkalom szüli a tolvajt. Egyszerűn nem tudom kiverni a fejemből a rossz gondolatokat, mert most nem vagyunk együtt sem, mivel féltjük a babát. Mit tegyek?
2009. jan. 13. 10:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát ezzel szerintem nem sok mindet tudsz kezdeni. Lebeszélheted a párod a másod állásról, beszélhetsz neki a félelmedről, csak nem idegeskedj! Az a legrosszabb a babának. Őt pedig nem kell félteni, ha csak nem vagy veszélyeztetett terhes, akkor zavartalan lehet a nemi élet.
2009. jan. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Akkor te 100 %-ig nem is bizol meg a ferjedben?

Vagy a baratnodben nem bizol meg teljesen?

A ferjednek mondd el az aggalyaidat, bar ha megakarja ugyis megteszi. Ha pedig tenyleg rendes ember, es huseges, soha nem csalna meg a feleseget.

Beszelj a ferjeddel, es akkor megkonnyebbulsz, hidd el.

2009. jan. 13. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Már mondtam neki a félelmeimet, de ő nem mond semmit rá, szerinte erre nem lehet mit mondani, hülye vagyok.

Inkább talán a csajban nem bízom, pedig elvileg szeret engem mint barátnő nagyon, szóval nem tudom... Lehet tényleg velem van a baj.Amúgy tudom, ha akar máskor is megteheti, és mással is, de akkor is félek. Lebeszélni nem akarom, mert a párom nővére is foglalkozik ezzel mellékállásban és a plussz kereset is kellene. Amúgy pont én szóltam a b.nőmnek az állásról, lehet nem kellett volna, de már mindegy.

2009. jan. 13. 11:02
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a következő volt a helyzet... Megismerkedtünk a párommal aztán már szerelmesek voltunk amikor bemutattam neki a barátnőmet, aki mellesleg akkor még jó nő volt. Mindkettőjüknek megakadt a másikon a szeme, a párom is mondta, hogy jó nő, és a barátnőm i s mondta, hogy tök jól néz ki a párom. Aztán nem alálkoztak egy darabig, míg 2év után tavaly a bnőm szakított a pasijával és nem volt hova mennie. A párom persze egyből felajánlotta, hogy ha gondolom meg ő is szeretné költözzön hozzánk egy ideig (1-2 hónap max) persze nekem egyből fennakadt a szemem, de mondta, hogy csak azért mert tudja, hogy gyerekkori barátok vagyunk és nem azért mert akar tőle valamit. Persze engem is őrjített a féltékenység, főleg mikor a csaj egy szál pólóban mászkált előtte. Szerencsére a páromnak kb két hét kellett, és akkor már minden nap azzal nyaggatott, hogy mikor megy már el, mert a töke ki van vele. Állandóan beszólogattak egymásnak, ha mindhárman itthon voltunk nem volt soha egy normális esténk mert mindig összekaptak vmin. A párom a végére szabályszerűen megutálta és már ott volt, hogy kidobja a lakásból a cuccaival együtt. Természetesen biztos vagyok abban, hogy nem történt köztük semmi. Úgyhogy szerintem ne aggódj! Ha minden rendben van a kapcsolatotokkal, akko miért csalna meg???? Hogy elveszítsen Téged és a gyerekeit is??? Ezt normális férfi nem kockáztatja! Ha gond lenne köztetek akkor már elképzelhető, de ha a másik fél a bnőd és igazi bnőd, akkor úgyse megy bele, hiába akarja a férjed!
2009. jan. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%

Szerintem a legjobb amit tudsz csinálni,hogy résen leszel,mert mint mondják az ördög nem alszik.

És nem bántásképp,de sajnos ált.az éhes macska megy egerészni,ezért a szexuális életetekre is vigyázz,tudom,vigyázni kell a babára,de vannak más módszerek is!Sok sikert!És nyugi!Vigyázz magadra!

2009. jan. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

sejtem mi ez a meló. a volt faszim is valami hasonló helyen dolgozott.

nyugi, ezek a "képzések" arról szólnak, h a pasik bebaxnak és pókereznek, meg együtt röhögcsélnek az idióta kollégáikkal... én sose féltettem az én kis exemet, h összejönne ott vmi nővel... :D

szal csak nyugi.

2009. jan. 14. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Ez amolyan befektetősdi képzés, és sejtem mi megy ott, rongyrázás stb..., bár a férjem inkább visszahúzódó típus, pont ezért tartok attól, hogy inkább az ismerősökkel üti el az időt.

A nővére is megy valószínű, de az is bulizik, mert örül, hogy kiszabadul a hétköznapjaiból(neki is van családja). Szal, nem tom.

A harmadik válaszoló nagyon rendes volt, és azért jó olyan sztorikat is hallani aminek jó a vége.

2009. jan. 14. 10:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!