Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Végez valaki olyan mellékállás...

Végez valaki olyan mellékállást, otthoni munkát és keres is vele valamennyit?

Figyelt kérdés
Szeretnék érdeklődni, hogy itt van-e olyan, aki végez otthoni munkát és bevált-e neki. Ha van olyan, akkor megmondaná, hogy melyik vállalkozásnál vagy cégnél csinálja és mit dolgozik? Érdekelne, mert mellékállást keresek és rengeteg otthoni munkalehetőség van, de egyiknek sem hiszek, szerintem mindegyik átverés. És olyan munkát keresek, ami hozza is a pénzt, nem csak hónapok múlva.
2009. ápr. 18. 16:13
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
A mi cégünknél van erre lehetőség, néhányan csinálják is már otthon. Telemarketinges melót szerveztek ki távmunkába.
2009. ápr. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%
Örülök a kérdésednek, erre én is kíváncsian várom a válaszokat.
2009. ápr. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
68%
Programozok alkalomszerűen itthon szabadidőmben. De van bejelentett 8 órás állásom is. Van amikor fél évig semmi maszek meló, van amikor havi 20 ezer ft-os projekt van, de olyan is volt már, hogy egy hónapban 400 ezer ft. Igaz akkor nem aludtam csak napi 3-4 órákat.
2009. ápr. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
68%
Fordítani szoktam különböző cégeknek, mindig azonnal fizetnek, és nem is keveset.
2009. ápr. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
68%
Én ez év elejétől kezdtem mellékállásba. Sok időmet elveszi, de megéri, már majdnem többet keresek munkaidőn kívül. Egyébként én is hasonlóan hozzád tele voltam előítéletekkel, de ebben láttam fantáziát és bejött. Neked is azt ajánlom, hogy légy körültekintő és csak abba kezdj, aminek utána jártál és nem átverés. Sajnos sok munka csak átverés, de nem mind az!
2009. ápr. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Valami cég vagy munkaadó nevet tudtok említeni, amelyikkel sikeretek volt?
2009. ápr. 20. 15:14
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Tanítottam egy ideig munka mellett, de jelenleg nem tudok. Esetleg te is próbáld ezt meg. Az előttem íróknak jobb ha írsz e-mailt!
2009. ápr. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Január óta foglalkozom én is egy jól jövedelmező mellékállással, csak az a baj, hogy nincs rá elég időm. Pedig jobban keresnék vele mint a tanítással. Kell hozzá net.
2009. ápr. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
Én is most kezdtem el egy ilyen, részben otthon végezhető munkát. Pénzügyi tanácsadó, elemző munka. Nekem bejött. Ha érdekelnek további infok, akkor írj a vadam22@gmail.com emilcímre.
2009. ápr. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!