Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennél ha kiderülne hogy...

Mit tennél ha kiderülne hogy a szerelmed és annak családja ilyen dolgokat művel?

Figyelt kérdés
Na szóval nem dolgoznak, és nagyon sok pénzük van.Gondoltam eddig sem hogy nem valami legális de most kaptam egy hírt hogy drogot árulnak.Mit tegyek most?Hogyan jöjjek rá?
2010. nov. 21. 12:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
37%
"Most kaptad a hírt"? Bemondták a rádióban?
2010. nov. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
95%
Biztos, hogy nem hazudik a hírforrásod? Mit jelent a most kaptad a hírt? Haver pletykált?
2010. nov. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarod az életed rettegésben leélni hogy bármikor rád támadhatnak a kommandósok, akkor te is tudod mit kell tenned. Sajnos tapasztalatból beszélek...:(
2010. nov. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
egy lány mondta hogy az apja vett tőlük, ráadásul már mondta hogy miket árul (speed, extasy, Kati) Csak nem tudom hogyan jöjjek rá
2010. nov. 21. 12:32
 5/17 anonim válasza:
89%
Hát ha ez igaz én nem keverednék bele a helyedbe...
2010. nov. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Én se keverednék bele. Ők is drogoznak, vagy csak árulják?

(Amúgy semmi közöd hozzá, ne is akarj tudni róla, mert még a végén te is bűnrészes leszel, vagy azért csuknak le mert akadályoztad a lebuktatásukat)

2010. nov. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Ez annyira rossz érzés.

:(:(:(:(

2010. nov. 21. 12:43
 8/17 anonim ***** válasza:
14%
miért rossz? engem nem zavarna, jobb 12 órázni heti hat napban majd a hó végén az állam lenyúlja a fele fizudat....
2010. nov. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
90%
aki drogot árul, az majdnem olyan, mint aki embereket öl! És aki ezt lelkiismeretfurdalás nélkül meg tudja tenni, attól nem sok jót várhatsz :(
2010. nov. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

IIINKÁBB SZAKÍTS. nE KEVEREDJ BELE. miATTAD NEM FOGJÁK ABBAHAGYNI. jOBB HA NEM TUDJÁK HOYG TUDOD.Ha nagyon bánt valahoyg tudathatod a rendőrséggel - később. Amikor már nem rád gyanakodnak. Ez veszélyes is lehet.

De talán a barátod nem tudja, vagy nem akarja?

2010. nov. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!