Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mihez kezdenétek, ha kiderülne...

Mihez kezdenétek, ha kiderülne, hogy a gyereketek homoszexuális?

Figyelt kérdés

Vagy éppen transszexuális,szadista/mazochista vagy egyéb szexuális devianciája van.


Ugyanúgy viszonyulnál-e hozzá?


2011. okt. 23. 16:24
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
37%

Én egy ideig biztosan magamat okolnám, hogy elrontottam a nevelését, aztán rájönnék, hogy nem tehetek róla.

De ugyanúgy szeretném mint eddig attól még hogy nem értek egyet a választásával. Az ő választása, az ő élete. Eltiltani úgyse tudnám, megváltoztatni sem, de egyetérteni sem fogok.

2011. okt. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
44%

Ugyan úgy szeretném mivel a gyerekem.(és gondolom azért 18 fölött derülne kiróla)szóval még nyomnám rá a homi poénokat és röhögnék.:D:D:D

Amúgy ha más devianciája lenne(kaki,pisi szex, fojtogatás, egymás lehányása stb)akkor közölném vele hogy Te beteg lettél de nem az Én dolgom, csak ne itthon csináljátok.Ennyi

2011. okt. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
81%
Nem változna semmi.
2011. okt. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
96%
A másik a homoszexualitás nem neveltetés kérdése.Bár gondolom néhány esetben ez is lehet kiváltó ok, de ritkán.
2011. okt. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
95%
elöször sztem mindenki ledöbben ha megtudja. aztán tenni nagyon nem lehet ellene, ugyhogy ha valaki eléggé szereti a gyerekét, igy is szeretni fogja. az hogy ki hogy viszonyul hozzá, szerintem változo. furcsa, de az ember probál ugy viselkedni mint elötte
2011. okt. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
12%
az én fiam homokos kibaxtam mint macskát szarni ne élősködjön rajtam 24 évesen
2011. okt. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
5%

Hiába a saját gyerekem, valahol mégis csak csalódnék benne és rosszul esne, hogy nem lesznek unokák, megáll a vérvonal.

Az meg a ráadás, hogy az összes ismerős lenézne a családomat.

2011. okt. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
84%

Engem nem zavarna. Engem az zavarna, ha fűvel fával lefeküdne.


Ja meg ha animalszexes lenne, azt nem tűrném el.

2011. okt. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
61%

Akkor is a te gyereked!

Mindenesetre leülnék vele beszélni arról, hogy (ha boldogulni akar az életben), legyen e téren diszkrét, ne hangoztassa, lehetőleg ne viselkedjen utcán és egyéb nyilvános helyeken úgy, hogy ezt mindenki lássa, stb.

Megmagyaráznám neki, hogy más ember szemében (és sajnos a tiedben sem) egészséges, eltér a jellemzőtől, és sokan nemcsak nem nézik el, de nagyon sokszor kiközösítés, stb. az ilyen hajlamú emberek sorsa.

2011. okt. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
90%

A homoszexualitás és az aberráció még mindig két külön téma.


Ha meleg lenne, persze, zavarna, de attól uúgy a gyermekem, akit szeretek.

2011. okt. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!