Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Igaza az, h az a jó kapcsolat,...

Igaza az, h az a jó kapcsolat, ha a szerelmed nélkül is megy szépen az életed, de te mégis vele akarsz lenni?

Figyelt kérdés
az egyik válasznál olvastam, h egy jó kapcsolat olyan, h az életed működne a másik nélkül is, de te vele akarsz lenni, vele akarod az életed. Nem azért, mert nélküle nem tudnál élni, hanem szabad döntésből. így van ez?
2011. szept. 28. 16:38
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Valószínüleg igen.
2011. szept. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Így. Bár szerintem sokmindenki nehezen tudja ezt elfogadni. Van aki éjjel nappal a párján lógna.
2011. szept. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Van benne valami, de szerintem nem ennyire egyszerű.
2011. szept. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én is ezt az elvet vallom
2011. szept. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egy kapcsolat akkor jó, ha jól érzed magad benne. Ha pedig jól érzed magad valakivel, akkor vágysz a társaságára, kívánod a közelségét,öleléseket,csókokat,stb...nyilván nem 0-24-ig,de naponta 1-2szer minimum. Ha valami miatt mondjuk 3 hétig nem találkoznátok, akkor hiányozna.A hiány feszültséget kelt, amitől már kevésbé valószínű, hogy jól érzed magad. Ha feszült vagy, nehezebben koncentrálsz,rossz(abb)ul érzed magad,stb,tehát mégsem "megy olyan szépen az élet"tovább. Egyértelmű, hogy csak az a jó kapcsolat, amiből önszántadból mész bele, és azért vagy vele, mert vele szeretnél lenni.Szerintem.
2011. szept. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nem értettétek a kérdést.Vagy én nem?

Én ezt úgy értelmeztem,hogy pl van egy ember-elégedett,kiegyensúlyozott az élete és ő is.Olyan párt választ magának,aki neki kell(nem pedig azért van valakivel,mert éppen ő akadt horogra),szóval tegyük fel ha 100másik állna érte sorba,akkor is a párja kellene neki,mert számára ő a legjobb és ezért van vele,nem pedig egyéb okokból,valamiféle"kényszerből",vagy hogy kapaszkodhasson valakibe,hogyha nincs ló jó a szamár is elvet vallva.Nem ez volt a kérdés?Mert én így értelmeztem,nem pedig úgy,hogy bolodg vagy a párod nálkül akkor is,ha x napja nem találkoztál vele...

2011. szept. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez azt jelenti, hogy egyedül is képesnek kell lenned élvezni az életet, teljes életed kell hogy legyen párkapcsolat nélkül is. Olyankor nem szabad befordulni, és otthon ülni. Családdal, barátokkal is programot kell szervezni, sőt képesnek kell lenni egyedül is elboldogulni pár napig.


Mert ha egyedülállóként nem tudod élvezni az életet, tökéletes párkapcsolatra sem leszel soha képes. Nem szabad teljesen a másikra hagyatkozni, mert az nem mindig vonzó a másik fél számára.

2011. szept. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!