Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket is zavarna, ha a...

Titeket is zavarna, ha a helyemben lennétek? Szinte már a tesóm lett a legjobb barátnőm.

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőm mostanában nagyon furán,illetve szokatlanul viselkedik.

Mostanában ha együtt hintázunk,vagy beszélgettünk,egyszerűen azt mondogatja,hogy unatkozik.

Eléggé bántó nekem mivel jól elbeszélgetünk,ő csak bólogat és ásítozik (direkt!!!).

Ha megkérem,hogy este jöjjön le velem kutyát sétáltatni,mert félek a liftben akkor ilyen "Jajj már,muszájj"? - mondattal válaszol.

Már 9 éve a legjobb barátnőm,miért csinálja ezt ?

Ráadásul emellett még csak nem is tanul,vagy olvas csak TV-zik és laptopozik,már van tantárgy amiből bukásra áll és nem értem miért csinálja ezt.


Hogyan győzzem meg,hogy amiket most csinál az nem jó?

Vagy mit tehetnék,hogy ne veszítsem el őt?


2011. nov. 1. 18:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Attól függ hogy hány éves, nem feltétlen fogod meggyőzni ha neki jó úgy ahogy van, am erre én már a legjobb barátnő címszót nem használnám. Szimpla barátnő, de lassan már az se.
2011. nov. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

12 vagyok.

Nem teljesen értem mit akarsz mondani,légyszíves írd le másképp.

2011. nov. 1. 18:45
 3/7 A kérdező kommentje:
Jaj,rendben leesett nekem :) Rosszul olvastam.
2011. nov. 1. 18:45
 4/7 anonim ***** válasza:

Hanyagold őt szerintem...

ha hiányzol neki, majd elkezd keresni téged.

2011. nov. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Rendben,de félek csak még jobban megharagudna rám.
2011. nov. 1. 18:52
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor meg teljesen egyértelmű lenne hogy ő már nem a barátnőd, fiatal vagy még iskolaváltás ...stb. áll előtted, sok barátod lehet még. Nekem is volt általánosban olyan barátnőm akivel azt hittem életem végégig azok leszünk aztán azóta nem láttam mióta leballagtunk. A gimiben meg akiket megismertem sokkal fontosabbal lettek és mindenkivel tartom a kapcsolatot a legjobb barátnőm is onnan van, érettebbek voltunk tudtuk hogy mit jelent barátnak lenni. Első voltam :)
2011. nov. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Rendben.

Köszönöm.

2011. nov. 1. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!