Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Félénk leszbikus lányok...

Félénk leszbikus lányok hogyan ismerkednek?

Figyelt kérdés

Még nem volt barátnőm pedig már 21 éves vagyok (pasim se). Nem vagyok fiús típus, ezért a környezetemből csak a barátaim és a családom tudja mi a helyzet. Hogyan kezdjek neki az ismerkedésnek? Sok lány tetszik a környezetemben, de nem tudom hogyan mutassam ki. Hogyan lehet nőiesen kezdeményezni egy lánynál?



(Igen, szándékosan nem a Szex-szerelem kategóriába írtam, mert ott 14 év az átlagéletkor.)


2010. jún. 10. 23:38
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
26%

ugyanúgy ahogy a pasik közelednek.

leszbikusoknál is megvan a rang mint a rendes kapcsolatban, van egy férfi beállítottságú, és egy női beállítottságú az azonos neműeknél is.

2010. jún. 10. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Igen én inkább a femme kategóriába tartozom, de nem tudom hogyan tehetném egy kicsit feltűnőbbé magam a fiúsabb csajok számára.
2010. jún. 10. 23:45
 3/20 anonim ***** válasza:
63%

Sztem jobban jársz egy meleg társkereső oldallal, vagy közösségi oldalakkal..


Életbe találni, sztem esélytelen.


27F

2010. jún. 10. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
2010. jún. 10. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Menj el bulikba, ott ismerkedj. Hidd el, meg fognak téged találni.
2010. jún. 11. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Ismerkedni csak leszbikus körökben tudsz, mert a heterókat nem fogod tudni elhódítani . Járj ilyen helyekre akár barátnőddel vagy bárkivel, és ott megtalálnak bármilyen félénk is vagy. Capella pl. ott vannak heterók is meg leszbik, homók, transzik. Jó a hangulat, jók a bulik. Jó kis hely. Biztos hogy jól fogod érezni magad és tuti találsz magadnak valakit, vagy legalább egy olyan társaságot amiből kiindulhatsz.
2010. jún. 11. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
www.labrisz.hu
2010. jún. 11. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Ez aranyos kérdés:D

www.angyalkak.hu Most tették fizetőssé pár napja (300 ft/hó), társkeresésre nem feltételenül, de barátkozásra szerintem nagyon jó. Olyan, mint egy társkereső. Én azt tenném, teszem, hogy aki szimpi azzal beszélgetek, de utána találkozni kell minél hamarabb, hogy kiderüljön, az életben milyen a másik. A kémia nagyon fontos, a másik érzékelése, kisugárzása, ezt neten keresztül nem lehet látni. Ismerkedj, találj barátokat, de ne célirányosan társat, mert az sztem elriasztja az embereket. Sok barátot, akikkel aztán elmész leszbibuliba, ott van sok érdekes ember, lehet beszélgetni.

Hidd el, hogy a leszbikusoknak megvan a radarjuk, észre fognak venni téged, és te is őket, ha nyitott szemmel jársz. Ugyanúgy megy ez, mint heteróknál, csak mi kevesebben vagyunk. A villamoson egy szemezés már sokat elárul. Bárkit le lehet szólítani mondvacsinált ürüggyel, hogy beinduljon a beszélgetés. De ezt a pasik jobban el tudnák mondani. Ne várd, hogy rád találjanak, tegyél a dolgokért!


26/ll

2010. jún. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ilyen problémám van :'(
2010. jún. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Akkor már ketten vagytok, privi egymásra és hajrá!:D

Ismerkedni bárhol, ismétlem bárhol lehet. (pl. Imagine Me And You:))

2010. jún. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!