Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt hogy reagálnátok le?...

Ezt hogy reagálnátok le? Nekem nagyon rosszul esett és nem tudtam visszafogni magam.

Figyelt kérdés

A párom elment múlthéten egy szalagavatóra, persze ezzel még nincs is semmi gond, nem vagyunk összekötve, meg én nem is voltam túl jól, úgyhogy nem tudtam volna menni. Szóval elment erre a szalagavatóra, csak azt elfelejtette közölni, hogy utánna bulizni is elmegy a haverjaival. (volt iskolájából ballagtak a végzős osztályok).

Nekem ez nagyon rosszul esett, a kapcsolatunk elején csinálta mindig ezt, hogy eljátszotta hogy azt akarja menjek vele, aztán mikor mondtam hogy nem tudok, hát mindegy majd máskor..Elég sok volt barátnője is ott volt elvileg és nekem ez nagyon rosszul esik, hogy 2 év után ennyit nem érdemlek meg, hogy legalább szóljon.

Mellesleg a haverjai eléggé olyanok, hogy beleviszik minden "jóba"...

Elsősorban fiúk véleményét várnám, hátha ők tudják miért viselkednek így azzal aki szereti őket, de lányok is nyugodtan megírhatják a tapasztalataikat.


20 évesek vagyunk.


2010. nov. 22. 10:41
1 2 3 4
 1/39 A kérdező kommentje:
Ja azt még had tegyem hozzá, nekem se a szalagavatómra se ballagásomra nem tudott eljönni mert dolga volt...bezzeg eltudott menni bulizni este úgy, hogy másnap korán reggel mennie kellett és szintúgy ezt a fontos dolgát csinálni...(most nem akarom ide kiírni, hogy mi olyan rohadt fontos neki....)
2010. nov. 22. 10:45
 2/39 anonim ***** válasza:
95%

egyik exem művelt hasonlókat,mindig olyakor ment bulizni mikor tudta h én nem tudok...aztán mikor kidobtam,mondták a haverjai h jobb is,azokon a bulikon mindig mással volt...


jelenlegi párom sose tenne ilyet...nem vagyunk összenőve,de bulizni csak együtt járunk..amugyis kevés a szabadidő,miért töltenénk külön...


kérdésre válaszolva:

előjönne belőlem a házisárkány...

2010. nov. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
54%

Szia!

Nem tudom mennyi ideje vagytok együtt, de nem gondolom azt , hogy komoly kapcsolatban éltek...Egy komoly kapcsolatban az emberek mindent megbeszélnek, még az ilyen dolgokat is. Gondolom számodra sem az okozott problémát, hogy elment, hanem, hogy "elfelejtett" szólni. Az a fiú aki nem veszi annyiba a barátnőjét, hogy szóljon neki, lehet, hogy szereti, de nem veszi komolyan. Neki ez így kényelmes, van egy barátnője, de attól függetlenül, oda, akkor amikor, ahova csak akar...függetlenül attól, hogy esetleg mit szólnál hozza...

A kérdés így amúgy kicsit ilyen "középiskolás" féltékenységnek is tűnik, tény, hogy nem is csodálom, hogy zavar. Számomra ezek a dolgok idegenek, mert nálunk ilyen sosem volt. Viszont ha lenne akkor nem bíznék a páromban és az nálam a kapcsolat végét jelentené.

Kérdezd meg magadtól kedves Kérdező, hogy a megfelelő ember mellett vagy-e? esetleg azt, hogy ér-e neked ennyit ez a kapcsolat? Mit szeretnél ettől a sráctól? Látod benne a majdani férjedet, vagy csak "lazázni akarsz"? Ez utóbbira megfelel a barátod, előbbire már nem annyira...

Mennyi ideje vagytok együtt?

Sok sikert! beszélgessetek sokat...

2010. nov. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim válasza:
78%
Tuti, hogy kitekerném a nyakát! Mi az, hogy nem szól, ha buliba megy?!?! Nem vagytok összenőve, de az, hogy szólunk a másiknak, ha buliba megyünk, szerintem az az alap. Én kérdőre vonnám. Amúgy meg nem garancia, hogy történt is valami "rossz" dolog, de nem árt az óvatosság! Máskülönben elvész a bizalom...
2010. nov. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 A kérdező kommentje:

Igen belőlem is előjött, bár nem vagyok rá büszke.

Az a rossz hogy érzem és tudom hogy szeret, épp most lenne az eljegyzésünk decemberben. Meg ilyet már nagyon rég művelt, kb 1 éve...nem tudom mi jön rá ilyenkor, most is sírt mikor elmondtam hogy én rángattam ki abból az idióta közegből amiben volt, azért lett normális mert én tettem érte..erre ezt kapom hálának. Mindenesetre rájött, hogy hülyeséget csinált, meg azt mondta, nem tudja miért, csak hívták és bele se gondolt, hogy balhé lehet ebből...


Tényleg ennyire meggondolatlan lenne?Egyszerüen nem akarom elhinni hogy nem jutok eszébe, hogy nekem ez rosszul esne.

2010. nov. 22. 10:51
 6/39 A kérdező kommentje:

Igazatok van, és nem is bízom már benne, korábbi dolgai miatt.(ezt ő is nagyon jól tudja)

Tegnap nagyon kiosztottam mert egyáltalán nem ilyen embert láttam benne már jóideje, megmondtam hogy hatalmasat csalódtam..ő meg nagy könnyek közepette könyörgött hogy bocsássak meg mert egy idióta hogy nem becsül meg..

Amúgy ettől eltekintve imádjuk egymást, két év után is iszonyatosan szerelmesek vagyunk és egyszerüen értetlenül állok a helyzet előtt.

Mellesleg eddig benne láttam a gyerekeim apját..

2010. nov. 22. 10:54
 7/39 anonim ***** válasza:
86%

20 éves mit vársz tőle???

Én ezért nem járok korombeli pasikkal, mert nekem ők túl bulizósak. Inkább járok idősebbekkel akik ahogy én se, nem igénylik a bulikat olyan rendszerességgel. Amúgy azt nem is gondoltad, hogy mondjuk nem előre kitervelte, hogy leráz és bulizik, hanem csak elment a szalagavatóra, aztán úgy alakult, hogy ott kiderült hogy bulizni is mennek és elment velük ő is? Miért kell mindig azt feltételezni, hogy a másik mindent előre kitervel? Nem lenne egyszerűbb ezt vele megbeszélni?

19/l

2010. nov. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 A kérdező kommentje:

Kedves 10:55-ös.

Igazából nem azzal van a gond (bár inkább azzal is..) hogy leráz vagy nem ráz, hanem hogy annyiba nem néz, hogy szóljon most elmegy bulizni.

Mellesleg ő sem bulizik már, 1 éve volt utoljára bulizni, ő is inkább itthonülősebb lett. Ezért lepődtem meg, hogy ennyire ha lehet így mondani, kifordult magából.

2010. nov. 22. 11:00
 9/39 anonim ***** válasza:
25%
Eljegyzés,úristen,minek hogy az oltár előtt otthagyon,vagy rosszabb két gyerek után,nem értem manpaság miért ülünk a szarban miért házasodunk össze azzal aki épp adódik,ahelyett hogy kilépnénk,és keresnénk hozzánk illő embert...
2010. nov. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
100%

Pár napja hasonló dolog történt a hugommal..

Pasija azt mondta neki,h céges buliba megy,és nem vihet magával senkit...(nekem már ez furcsa volt...)

Aztán kiderült,hogy discoba ment...(Ő mondta el,hogy a haverokkal ment)

Igen ám,de az eszébe sem jutott,hogy a hugom esetleg megnézi a disco honlapját....Hát a partifotókon ott volt egy csajjal,dög részegen ölelkezve...

Kérdőre vonta,stb...persze mindent tagadott...

Végül a hugom hazaköltözött (2évig voltam együtt)

A srác meg kézenfogva jár a csajjal azóta..



Ezt azért meséltem el,mert náluk ez volt az első ilyen alkalom,és ez lett belőle...

Persze nálatok nem biztos h ez lesz a vége,de nem árt az óvatosság!!!

2010. nov. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!