Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megcsalás:hogyan reagálnátok...

Megcsalás:hogyan reagálnátok ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
2 évvel ezelőtt megcsaltam a páromat.Akkoriban eléggé elhanyagolt,teherbe estem,de az 5. héten el is vetéltem.Akkor megígérte,mindent megtesz,hogy helyrehozzuk a dolgokat,de még rosszabb lett.Abban a helyzetben nagy szükségem lett volna rá.Megismertem valakit,rengeteget beszélgetett velem,úgy éreztem végre valaki törődik velem.Pár hónap ismertség után lefeküdtem vele.Utána azonban teljesen megbántam,véget vetettem a dolognak.Hónapok kellettek hozzá,de sokat javítottunk a kapcsolatunkon,és végre a baba is sikerült.A napokban bevallottam a páromnak,hogy mi történt.Nagyon meglepett a reakciója.Mintha csak annyit mondtam volna,hogy elfelejtettem befizetni egy csekket.Buta gyerek voltam,és többet ne forduljon elő.Nem kiabált,nem veszekedett.Azt mondta,ne várjam el,hogy úgy reagáljon,mint általában szoktak az emberek egy ilyen helyzetben.Kissé érdektelennek érzem.Vagy buta vagyok és örülnöm kellene,hogy nem tettem tönkre mindent?
2011. szept. 20. 15:44
 1/9 anonim ***** válasza:
52%
"Kissé érdektelennek érzem." Jol erzed. CSak egy targy vagy neki. Lehet, hogy nem balhezik, letojja, mert kozben is megcsal.
2011. szept. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
61%
Valamelyik nap kérdeztem a párom mi lenne ha kiderülne hogy pár évvel ezelött megcsaltam.Azt mondta nem örülne de elfogadná a helyzetet,de nem hagyna el.na ezen én is fennakadtam mert én elhagynám az tuti,mindegy hogy 1vagy 8éve csalt meg.Nem vagyunk egyformák,ki igy ki ugy reagálja le a dolgokat.
2011. szept. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
50%
nem kellett volna elmondani, de ha így reagált rá akkor valószínű neki is van vaj a füle mögött vagy egyszerűen annyira nem érdekled hogy neki mindegy.
2011. szept. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
65%
Nem értem. Annak jobban örültél volna, ha balhézik, vagy esetleg összecsomagol és elmegy? Örülj neki hogy igy reagált. Egy mostani megcsalásra biztos másképp reagálna.
2011. szept. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
87%

Téged sem érdekelt a párod, amikor megcsaltad. Kvittek vagytok.

Lehet, hogy azért nem balhézott, mert mert neki is van valakije.


Egyébként nem értem, hogy miért kell együtt maradni valakivel, akit 2-szer megcsaltál (nem véletlenül, írod, hogy elhanyagolt, nem törődött veled, nem állt melléd, még rosszabb lett). Utána "sokat javítottatok" a kapcsolaton, de nem írod, hogy tökéletes lenne.

Szerinted ez meddig mehet még így?

2011. szept. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
"Jól van, megérdemeltem."
2011. szept. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Rossz volt a kapcsolat, félrenéztél, mégis megbántad. Miért kellene ebből olyan nagy ügyet csinálni? Próbáljatok tiszta lappal indulni, ő gondolom így tesz.
2011. szept. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
30%
K*RVA!!!!!!
2011. okt. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
2%
A pasik élvezik ha egy nő beléjük rúg, igyekeznek titkolni, de egyértelmű. Úgy választanak párt is maguknak, hogy a jókat eldobkák, a szépeket dagadt disznókkal csalják, csalfa, hisztis k.rvákért dobják el. Gondolom te is jó dagadt vagy, azért imád annyira az a senkiházi magyar @&€#&÷.
2015. jan. 16. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!